reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Z mężem jak to z facetami raz dobrze raz kłótnie mieszkamy juz calkowicie sami i jest inaczej.
Ja to Cię podziwiam i kobietki które mają blizniaki ☺ bo ja z jednym nie daje rady A co dopiero z dwójką 😅 moja mała ma problemy ze spaniem nie może zasnac A jak zasnie to po 10,15 min sie wybudza.
A wieczory są tragiczne bo jest tak zmeczona tak spiaca ze daje koncerty ladne.
 
reklama
Ja to Cię podziwiam i kobietki które mają blizniaki ☺ bo ja z jednym nie daje rady A co dopiero z dwójką 😅 moja mała ma problemy ze spaniem nie może zasnac A jak zasnie to po 10,15 min sie wybudza.
A wieczory są tragiczne bo jest tak zmeczona tak spiaca ze daje koncerty ladne.
Zamknięte koło, płacze bo chce mu się spać, ale nie śpi bo płacze i tak w kółko 🤣
Młody ładnie mi noc przesypia jak wezmę go do siebie, dzisiaj wstałam tylko dwa razy do niego, ale nie chcę go uczyć spania ze mną, bo potem będzie problem.
 
Zamknięte koło, płacze bo chce mu się spać, ale nie śpi bo płacze i tak w kółko 🤣
Młody ładnie mi noc przesypia jak wezmę go do siebie, dzisiaj wstałam tylko dwa razy do niego, ale nie chcę go uczyć spania ze mną, bo potem będzie problem.
No ja właśnie prawie od początku śpię z małą. Męczyło mnie wstawanie do łóżeczka za każdym razem jak zapłakała a poza tym to była taka pierwsza fascynacja i potrzeba poprzytulania. Stwierdzam, że lepiej się teraz wysypiam i łatwiej mi karmić. Wiem, że będzie potem problem z odzwyczajeniem ale no jak żyć? xD
 
Zamknięte koło, płacze bo chce mu się spać, ale nie śpi bo płacze i tak w kółko 🤣
Młody ładnie mi noc przesypia jak wezmę go do siebie, dzisiaj wstałam tylko dwa razy do niego, ale nie chcę go uczyć spania ze mną, bo potem będzie problem.
Polecam film Joanny mróz na YT o spaniu z dzieckiem. Ja na początku wysłałam męża na kanapę i spałam z małym xD

 
No właśnie wydaje mi się że problem leży w kp. Odcisgnelam w nocy dużo mleka i chociaż te 2 h przespał, z piersi nie umie się najeść.
Pięknie ssał to go dokarmili, bo spadek wagi i już nie umiem sobie z tym poradzić. Jakieś rady,? Strasznie zależy mi na kp.
I jak z tym karmieniem u was? Pomogło coś?
 
Cześć Dziewczyny! Już chyba coraz mniej nas tutaj zagląda :) każda zajęta swoim cudem :) ktoś jeszcze pozostał w dwupaku? :) nam dzisiaj mija dwa tygodnie wspólnej przygody życia, przy tym maluchu teraz widzę że moja trzylatka już taka mała nie jest jak mi się wydawało wcześniej:) I wcale mi nie przeszkadza spanie 4 godziny dziennie :D

Ps. Też myślicie o kolejnym dziecku ? :D
 
Cześć Dziewczyny! Już chyba coraz mniej nas tutaj zagląda :) każda zajęta swoim cudem :) ktoś jeszcze pozostał w dwupaku? :) nam dzisiaj mija dwa tygodnie wspólnej przygody życia, przy tym maluchu teraz widzę że moja trzylatka już taka mała nie jest jak mi się wydawało wcześniej:) I wcale mi nie przeszkadza spanie 4 godziny dziennie :D

Ps. Też myślicie o kolejnym dziecku ? :D
Zdecydowanie nie myślimy o kolejnym 😂
A jak starsza siostra reaguje na młodsze rodzeństwo? U mnie syn nie może się jeszcze odnaleźć z tym wszystkim.
 
Zdecydowanie nie myślimy o kolejnym 😂
A jak starsza siostra reaguje na młodsze rodzeństwo? U mnie syn nie może się jeszcze odnaleźć z tym wszystkim.
Zareagowała fantastycznie, chodzi i mówi że to jej Iga i zaprasza wszystkich żeby ją zobaczyli. Chwali się że ma siostrę i wszystkim pokazuje. Jak Iga zajęknie w kolysce to biegnie zobaczyć i glaszcze (A raczej próbuje to robić) ją i mówi ciii śpij Iga. Czasami oczywiscie się zapomni i jej nad kołyska krzyczy "mama Iga śpi..." oczywiście musimy pilnować bo ona tak bardzo się cieszy że ona jest że czasami nie umie opanować czułości:) no i najlepszy tekst od 3ch dni "ja mam już siostrę, chce teraz braciszka... mamo masz w brzuchu braciszka?" 🙈

Ogólnie jestem na chwilę obecną zadowolona, mam nadzieję że będzie jeszcze lepiej, chociaż Mąż od poniedziałku wraca do pracy to zobaczymy jak to bedzie :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Już chyba coraz mniej nas tutaj zagląda :) każda zajęta swoim cudem :) ktoś jeszcze pozostał w dwupaku? :) nam dzisiaj mija dwa tygodnie wspólnej przygody życia, przy tym maluchu teraz widzę że moja trzylatka już taka mała nie jest jak mi się wydawało wcześniej:) I wcale mi nie przeszkadza spanie 4 godziny dziennie :D

Ps. Też myślicie o kolejnym dziecku ? :D
Ja już myślę o kolejnym xD Moja mała ma dopiero 5 tygodni xD
 
Do góry