reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
To u nas podobnie syn bardzo pomaga podaje rzeczy bawi się z siostrą tylko czasami uszy zatyka jak płaczę nasza Oliwka😁😁 a Nasz Maluszek żeby nie zapeszyć to skarb. W nocy jak zaśnie koło 21. 00 to budzi się o 2 w nocy o 5 i o 7 rano na godzinę aktywności 😁😁 a tak je śpi i tak w kółko. My na KP i sama położna mówi że zamiast mleka to śmietanę mam bo tak ładnie przybiera 😁😁🤩
Ja nie wiem niestety jak przybiera, ponieważ moja położna przychodzi bez wagi. Ale potrafi zjeść sporo. Zastanawiam się czy nie oddawać mleka do szpitala :)
 
Łącznie 4 godziny w ciągu doby czy jednym ciągiem?
Ja nie chce zapeszać, ale dziś miałam fajną noc. Młody marudził tylko (!!) pól godziny po północy. Męza wysłałam do salonu spać a z Młodym do łożka. Trochę się pomęczyłam, ale zasnęliśmy, a przynajmniej ja, bo chyba zasnęłam przed dzieckiem. Potem obudził się koło 4, szybko jedzenie, pielucha i dalej w kimono. Następna pobudka koło 7. Nawet z łóżka nie wstaliśmy. Mały trochę pociumkał cyca, strzelam, że zjadł około 40-50 ml ( je normalnie ok. 90 ml). W trakcie zmiany cyca przysnął i już nie chciał otworzyć buzi. Nie to nie. Poszliśmy spać i już normalnie wstaliśmy teraz.
Jednym ciągiem. Zazwyczaj jest to w nocy od 2 do 6 lub 3-7. Niestety gdy budzik dzwoni w 3ciej godzinie to wyłączam i niestety zasypiam. Za to mała mnie po godzinie budzi. Ogólnie od 4ech dni od 23 do 2 w nocy Iga chce się tulić albo po prostu posiedzieć z nami
 
Ja tez spie z mala z własnej wygody ale nie dałabym rady pol nocy stac nad lozeczkiem.
Jezu podziwiam Was za tak szybkie tempo nad następnym dzidziusiem.
My mamy parke i to koniec. Żałuję jedynie ze wcześniej nie zdecydowałam się na drugie bo jakoś ciężko mi się ogarnąć z nowa sytuacja.
 
Też bym chciała jescze zajść w ciąże. No, ale po cesarce to jednak przydałoby się trochę odczekać. Jak w szpitalu przed porodem leżałam na patologii to spotkałam dziewczyny co po 6-8 tygodni leżały, bo blizna na macicy im się rozchodziła. Tego bym bardzo nie chciała.
A w domu czekały pozostałe dzieci. 😭
 
Zawsze z mężem meczylismy o trójce dzieci. A że w tym roku mam 33 to znaczy że muszę się spieszyć;)
moja mama w tym wieku dopiero zaczynała, a też skończyła z trójką dzieci, więc spokojnie :D jesteś na dobrej drodze ;)

ja jeszcze czekam, dzisiaj 3 dni po terminie, w przyszłym tygodniu jak nic się nie zadzieje, to przyjmują mnie na oddział :(
 
reklama
Jejku, przypominam sobie jak z pierwszą córką wygonilam faceta do salonu i sama z nią spałam i karmilam na śpiocha;) po miesiącu facet wrócił przerażony czy dziecka nie zgniecie. I tak się przyzwyczaili, że mimo że Mała ładnie spala w swoim łóżeczku to jej tatuś powiedział że nie m mowy on nie chce już spać bez swojej ksiezniczki:p dlatego do łóżeczka poszła młodsza księżniczka, na szczęście śpi tak ładnie że jak zaśnie o 21 to wstaje tylko między 2 a 3 na pielucha i karmienie a później przed 7 żeby starsza do zlobka przygotować a młodsza śpi do 8;)
 
Do góry