reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Hej przeczytałam Twój wpis o tej pępowinie wczoraj miałam połówkowe i ponoć też ja mam napisałam ponoć bo zlecił jeszcze jedno dodatkowe u innego lekarza żeby potwierdzić oczywiście już zaczęłam się martwić jak to u Ciebie było?były jakieś komplikacje?będę wdzięczna za wszelkie informacje[emoji846]
Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Lekarz prowadził jak normalną ciążę, bo w USG nie były widoczne żadne wady. Na swoją rękę byłam jeszcze u kardiologa prenatalnego. I myślę, że jeszcze na spokojnie w najbliższym czasie skontroluje to serduszko jeszcze. Córka urodziła się całkiem spora (3720 na tydzień przed terminem), bo też często mówią, że pępowina dwunaczyniowa przekłada się na niską wagę urodzeniową.
 
reklama
Mam sprawdzoną dietę ,kiedyś koleżanka mi poleciła ,po poprzedniej ciąży schudłam 10 kg w 3 miesiące,dieta węglowodanowo - białkowa
 
To fajnie, mi skóra została, rozstępy po porodzie, bo w ciąży nie miałam i myślę, że tu tylko plastyka brzucha wchodzi w grę.
Ale zazdroszczę koleżance 😁
Rozstępy zbledną, A brzuszek coś się ujedrni:) za szybko żeby już porównywać do stanu "przed". Mi pewnie najdłużej zostanie Linea negra. Ostatnio ponad 6msc się utrzymywała.. co do wagi to łącznie przybrałam w ciąży 14kg, zostało 2kg, brzuch flaczek jest.

A jak tam waga waszych maluszków?
 
Rozstępy zbledną, A brzuszek coś się ujedrni:) za szybko żeby już porównywać do stanu "przed". Mi pewnie najdłużej zostanie Linea negra. Ostatnio ponad 6msc się utrzymywała.. co do wagi to łącznie przybrałam w ciąży 14kg, zostało 2kg, brzuch flaczek jest.

A jak tam waga waszych maluszków?
Mały przebił wagę urodzeniową o 100g już po 10 dniach więc super, bo miał duży spadek , a my tylko kp odkąd wróciłam do domu, wazyl 3720. W przyszłym tygodniu pediatra to dowiem się ile waży, pewnie już ponad 4 kg.
 
Synek ważył 4kg, 5 dni po porodzie stracił tylko 50g, dziś jest 10 dni po porodzie, nie wiem ile waży, ale je jak szalony, więc na pewno już ponad 4kg.
 
reklama
To u mnie córka rośnie jak na drożdżach. Waga urodzeniowa 3130g, wczoraj minęły 2 tygodnie, A dziś waga 3690g. Ledwo co jej dziś pępek odpadł, A ja już odkładam ciuszki, z których wyrosła. Szok..
 
Do góry