reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Moja była bardzo niespokojna po szczepieniu na penumokoki. Gorączka to standard ale przylepa większa niż zwykle. Na szczęście tylko jedną noc tak miała.
 
Słuchajcie jaki mi się trafił egzemplarz ta moja córka. Zasypia przy odbijaniu na moim brzuchu xD prawie każda próba odłozenia kończy się płaczem xD Jak leży jak mnie na brzuchu to potrafi przespać 3 godziny. Dodam że jest tak tylko w dzień. W nocy zero problemu :)
Jej u nas tez tak było.. ale teraz mała ma 6 tygodni jest dojrzalsza i juz troche lepiej.
Normalnie czujnik odkladania.
Spróbuj jak ja odkladasz np suszarka ogrzac kocyk w łóżeczku lub rozek i tak mocno stulic.
Ja czasem usypialam w rozku i w nim odkladalam wtedy nie ma takiej roznicy temperatur jak sie nagrzeje o Ciebie.
I ja kladlam swoja bluzke zeby zapach mój czulaczulani troche lepiej.
Moze ci sie cos sprawdzi. Powodzenia;)
 
Moja nie moze zasnąć w dzien czesto albo zasypia i po 10 min sie wybudza i pozniej jest tak zmęczona ze problem sie poglebia i tak w kółko... jedynie na spacerach jest super
 
Moja nie moze zasnąć w dzien czesto albo zasypia i po 10 min sie wybudza i pozniej jest tak zmęczona ze problem sie poglebia i tak w kółko... jedynie na spacerach jest super
Mam to samo. Jestem juz wykonczona
W kółko to samo chce zasnąć A za chwilę sie wybudza i pozniej płacz bo spiaca.
Mam nadzieję ze przejdzie jej to.
 
Ja nadal nic, tylko 500 wypłacili, becikowe też nadal czekam ;/
Z L4 miałam to samo, raz płacili raz nie, czekałam tygodniami na pieniądze, a żyć trzeba -.-
Ja dostałam za styczeń około 15 lutego .
Zobaczymy jak bedzie w marcu. Bo w ciąży to było roznie raz dostalam A na następny miesiąc nie.
 
Ja nadal nic, tylko 500 wypłacili, becikowe też nadal czekam ;/
Z L4 miałam to samo, raz płacili raz nie, czekałam tygodniami na pieniądze, a żyć trzeba -.-

Bo 500+ to wypłaca nam gmina a nie Zus. :oo:
Ale współczuje Wam, że tak trzeba czekać na pieniądze z macierzyńskiego i się prosić.

A mam jeszcze pytanie, piszecie, że dzieci nieodkładalne nie śpią w dzień itp. To jak im zajmujecie ten czas niespania. Moje dziecię lada chwila skończy 2 miesiąc i wiem, że będzie coraz bardziej aktywny, no ale nie wiem w sumie co z nim robić. Na zabawki jeszcze za mały, nie wyciąga po nie jeszcze rączek, zawieszki na karuzeli go irytowały, więc ma tylko melodyjki i 2 kolory mu migają. Tak to jest trochę na rączkach, trochę na rogalu na kolanach mi leży, ale tym też się szybko irytuje no i spacery, skoro coraz ładniejsza pogoda. :errr:
 
reklama
Bo 500+ to wypłaca nam gmina a nie Zus. :oo:
Ale współczuje Wam, że tak trzeba czekać na pieniądze z macierzyńskiego i się prosić.

A mam jeszcze pytanie, piszecie, że dzieci nieodkładalne nie śpią w dzień itp. To jak im zajmujecie ten czas niespania. Moje dziecię lada chwila skończy 2 miesiąc i wiem, że będzie coraz bardziej aktywny, no ale nie wiem w sumie co z nim robić. Na zabawki jeszcze za mały, nie wyciąga po nie jeszcze rączek, zawieszki na karuzeli go irytowały, więc ma tylko melodyjki i 2 kolory mu migają. Tak to jest trochę na rączkach, trochę na rogalu na kolanach mi leży, ale tym też się szybko irytuje no i spacery, skoro coraz ładniejsza pogoda. :errr:
Kup mu grzechotki na rączki i nóżki, dziecko się tym świetnie bawi, chociaż nie wiem czy już będzie zainteresowane.
Mój w moment usypia w kombinezonie, więc to chyba będzie nasz outfit dzienny 🤣
 
Do góry