reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
U mojego męża brata w styczniu urodziła synka i zaraz zaszła w ciążę i trojaczki. 4 w jednym roku. I jedno niestety chore. Jak narzekam na swoje to sobie przypominam że niektórzy mają gorzej :D
Trojaczki naturalnie ?! To trzeba mieć "szczęście ". Masa roboty przy czwórce maluchów.
 
Trojaczki naturalnie ?! To trzeba mieć "szczęście ". Masa roboty przy czwórce maluchów.
Haha taak chłopiec z początku roku i 3 córki na koniec ale to w Angli to pewnie mają jakąś pomoc większą niż w Polsce. Nigdy nie widziałam tych dzieci bo z taką banda do Polski się wybrać to ciężko.
 
Cześć dziewczyny! Kupiłam kolektor pokarmu, po przeczytaniu Waszych wpisów. Właśnie jestem po karmieniu. 2 i pół godz. Temu karmiłam z prawej piersi, teraz z lewej i na prawa dałam kolektor. Niecałe 6 minut jedzenia A mleczka 50 ml! Wiedziałam że dużo mi leci ale że aż tak??
 
Cześć dziewczyny! Kupiłam kolektor pokarmu, po przeczytaniu Waszych wpisów. Właśnie jestem po karmieniu. 2 i pół godz. Temu karmiłam z prawej piersi, teraz z lewej i na prawa dałam kolektor. Niecałe 6 minut jedzenia A mleczka 50 ml! Wiedziałam że dużo mi leci ale że aż tak??
U mnie dokładnie tak samo: nie wiedzialam, że leci aż tyle, dopóki nie zaczęłam używać kolektora. Też zbieram koło 50ml z drugiej piersi, a ostatnio było nawet 70 🙄
 
reklama
Do góry