reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

To ja wam powiem, że nie narzekam. Córcia czy zasnie o 21 czy o 23 budzi się zawsze koło 3 na karmienie, zasypia i potem o 6. Wyspana chodzę :) chociaż czasami to ja ją budzę wcześniej w nocy, bo nie mogę spać jak mam za pełne piersi 🙄
Moja śpi w nocy 5 do 6 godzin,później 4.także jestem wyspana.
 
reklama
Witajcie dziewczyny! Długo mnie nie było znowu. Synek ma probelmy ze skóra. A ja chodze przejęta. Ale co innego teraz mi zaprząta glowe. Miałam wizytę w srode u ginekologa. Zrobił usg i powiedział, ze mam cienkie endometrium i ze nie zajdę w ciąże na pewno przez najbliższe około 2 miesiace. Wczoraj współżyłam pełnie, tak to nazwę, a dziś rano wyleciał ciągnący zielonkawy śluz, trochę przezroczysty. Sprawdzałam szyjkę, wysoko miękka i otwarta. Teraz sucho, śluzu brak, wcześniej tez sucho było. Czy to może nasienie które zalegało przez noc w pochwie czy myślicie ze owulacja była?! Jestem przerażona. Doradźcie coś. Karmie tylko piersią. Po poprzednim porodzie miesiączka po 8 miesiącach
 
Witajcie dziewczyny! Długo mnie nie było znowu. Synek ma probelmy ze skóra. A ja chodze przejęta. Ale co innego teraz mi zaprząta glowe. Miałam wizytę w srode u ginekologa. Zrobił usg i powiedział, ze mam cienkie endometrium i ze nie zajdę w ciąże na pewno przez najbliższe około 2 miesiace. Wczoraj współżyłam pełnie, tak to nazwę, a dziś rano wyleciał ciągnący zielonkawy śluz, trochę przezroczysty. Sprawdzałam szyjkę, wysoko miękka i otwarta. Teraz sucho, śluzu brak, wcześniej tez sucho było. Czy to może nasienie które zalegało przez noc w pochwie czy myślicie ze owulacja była?! Jestem przerażona. Doradźcie coś. Karmie tylko piersią. Po poprzednim porodzie miesiączka po 8 miesiącach
Wątpię czy ktoś Ci powie na 100%
Według mnie to nasienie skoro wcześniej też było sucho.
 
No dlatego się stresuje. Nie miałam żadnych objawów wcześniej ze niby płodność wraca. A tu po nocy takie zaskoczenie. No ale zrobię test za 2 tyg i się dowiem. Póki co już nie będę tak sobie pozwalać...
 
No dlatego się stresuje. Nie miałam żadnych objawów wcześniej ze niby płodność wraca. A tu po nocy takie zaskoczenie. No ale zrobię test za 2 tyg i się dowiem. Póki co już nie będę tak sobie pozwalać...
U mnie za to inny problem... Mąż nie chce współżycia... Po pierwszym dziecku sam chodził i męczył czy to już albo kiedy można. A teraz dwa miesiące mijają i już sama dwa razy zaczynałam i proponowałam a on że nie chce... Ciąża była zagrożona więc od lipca 2020 nie współżyliśmy ani razu... Chyba będzie mnie czekać ciężka rozmowa.
 
A dziewczyny a jak u was z chrzcinami? Bo my na Wielkanoc się zdecydowaliśmy 😉i oczywiście w domu bo pandemia😉
Ja czekam aż otworzą gastro, mam za małe mieszkanie żeby w domu zrobić.
Jestem ogólnie zdziwiona, bo każdy się dziwi, że chrzciny, 10 Lat temu było dziwne jak ktoś tego nie robił 🤣

U mnie za to inny problem... Mąż nie chce współżycia... Po pierwszym dziecku sam chodził i męczył czy to już albo kiedy można. A teraz dwa miesiące mijają i już sama dwa razy zaczynałam i proponowałam a on że nie chce... Ciąża była zagrożona więc od lipca 2020 nie współżyliśmy ani razu... Chyba będzie mnie czekać ciężka rozmowa.
Grunt to rozmowa, ja wczoraj skończyłam połóg, ale jakoś mi nie spieszno do tych spraw, strasznie boje się kolejnej ciąży, a wiem, że można bardzo szybko w nią zajść. W dodatku mój brzuch to jakaś katastrofa, nie mam ochoty go pokazywać.
 
reklama
Do góry