reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dziewczyny oreintujecie się kiedy mija ta "największą płodność" po ciąży? Tabletki biorę zaledwie tydzień i już się źle czuje, więc chce je jak najszybciej odstawić ;/
 
dziewczyny mam pytane - w czym śpią wasze maluszki? rożki, śpiworki, kołderki?

Moim zdaniem najlepsze na samym początku są śpiworki. Duzo czytałam na ten temat i o ile odbrze kojarzę Mama Ginekolog miala fajny post, że na samym początku to najbezpieczniejsza forma spania dla dziecka. Wynika to z tego, że nawet maluszek potrafi sobie nałozyć na głowę kołdrę... Sama widziałam to na moich dzieciach na przykładzie kocyków podczas drzemki. W śpiworku taki maluszek jest najbezpieczniejszy i się nie rozkopie. Ja polecam śwpiworkiz polski marek - cuddle dreams albo color stories - super mięciutka bawełna i piękne wzory.
 
Dziewczyny po CC, macie czucie w brzuchu? Ja czuję cała blizne, a po prawej stronie kilka cm nad blizną przestałam czuć i to dopiero kilka dni temu.
 
Cześć!
Mam pytanie, bardziej do Mam dziewczynek. Czy Wasze dzieci też troszkę stękają jak robią siku? Podobnie jak przy kupce:)
 
reklama
Do góry