reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja moze zacznę rozszerzać diete przed 6 miesiacem, ale to bardziej z konieczności niż chęci. Wracam do pracy jak syn będzie miał nieco ponad 8 miesięcy i do tego czasu chciałabym, żeby już swobodnie jadł inne jedzenie niż mleko, a wiem, że czasem zajmuje to trochę czasu zanim dziecko się przyzwyczai, dlatego myślę, że jakoś po 5 mz powoli zaczne rozszerzac.
Właśnie też będę pracować już niedługo, co prawda zdalnie, ale to i tak wolałabym już nie mieć małej cały czas na piersi. Stąd mój dylemat
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Zaczęła już któraś z was rozszerzenie diety? Mała wkrótce skończy 4 miesiące i zastanawiam się czy już czy poczekać. Pediatra mówi, że zaleca się po 16tż, z drugiej strony na kp pieknie przybiera i nie ma takiej potrzeby żeby już wprowadzać. Córcia nigdy nie miała kolek, zaparć, nie ulewa praktycznie już od 2 miesięcy. Co myślicie?
Ja czekam do 6 mż jest na kp przybiera kolejka nie ma nie ulewa więc czekam. Jeszcze zdąży się najeść. Teraz ma 4 mż
 
Przy kp najlepiej czekać do 6 miesiąca. Ja czekam, nie ma co się spieszyć.
Też tak uważam. Who tak zaleca, a pediatrzy w Polsce mają stara wiedzę. Wczoraj miałam szczepienie mały ma skończone 3 miesiące a pani doktor pyta czy już soki podaje - _-. A akurat o sokach mówi się że po 1 roku Życia. Mąż jest po dietetyce i dużo miał o diecie u dzieci więc nasz mały ma przerąbane :p
 
Też tak uważam. Who tak zaleca, a pediatrzy w Polsce mają stara wiedzę. Wczoraj miałam szczepienie mały ma skończone 3 miesiące a pani doktor pyta czy już soki podaje - _-. A akurat o sokach mówi się że po 1 roku Życia. Mąż jest po dietetyce i dużo miał o diecie u dzieci więc nasz mały ma przerąbane :p
Ale w ogóle soków nie można dawać ? Nawet własnej roboty ?
 
Ale w ogóle soków nie można dawać ? Nawet własnej roboty ?
Polecam hafije na Instagramie i inwiktoria. Hafija dała ostatnio instastorie,, zęby dzieci". Tutaj daje screeny
 

Załączniki

  • Screenshot_20210508-101702_Instagram.jpg
    Screenshot_20210508-101702_Instagram.jpg
    195,9 KB · Wyświetleń: 76
  • Screenshot_20210508-101717_Instagram.jpg
    Screenshot_20210508-101717_Instagram.jpg
    251,1 KB · Wyświetleń: 69
  • Screenshot_20210508-101732_Instagram.jpg
    Screenshot_20210508-101732_Instagram.jpg
    215,7 KB · Wyświetleń: 76
  • Screenshot_20210508-101735_Instagram.jpg
    Screenshot_20210508-101735_Instagram.jpg
    266,7 KB · Wyświetleń: 66
  • Screenshot_20210508-101749_Instagram.jpg
    Screenshot_20210508-101749_Instagram.jpg
    202 KB · Wyświetleń: 72
No to teraz laski hit... byłam na USG bo miałam jakieś dziwne plamienia. Lekarka stwierdziła że to nie okres raczej bo za wcześnie i trzeba to zbadać. No i 4 miesiące po porodzie jestem znów w ciazy. Na razie wczesna ciaza ale dzisiaj zrobiłam test ciążowy i ją wykrylo. Mam iść na usg za tydzień znów i zobaczymy co z tego wyjdzie. Serduszka jeszcze nie było. Póki co mamy szoka z mężem. XD
Gratulacje bedzie wesoło;)
 
reklama
Do góry