reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Karmię. Ginekolog mówił pod koniec marca, że wszystko wyciszone narazie, ale w każdej chwili może na nowo organizm zaczac cykl...
Hmm... Wiesz jak się nie zabezpieczasz to wszystko może się zdarzyć 😜
Myślę że tylko beta prawde ci powiez ale objawy ciążowe objawiają się jak już beta jest w organizmie, więc test byłby pozytywny.
 
reklama
Dziewczyny pamiętacie może jak to było u was na początku.. najpierw pojawiły się mdłości czy brak okresu?
Od 4 dni mam mdłości z rana jakbym znów była w ciąży.. robiłam nawet test ale nic nie pokazał.. do tej pory nie miałam okresu po porodzie więc ciężko mi znaleźć jakąś datę odniesienia w razie czego..
Brak okresu najpierw a po ok tygodniu od spodziewane miesiączki pojawiły się mdłości
 
Dziewczyny pamiętacie może jak to było u was na początku.. najpierw pojawiły się mdłości czy brak okresu?
Od 4 dni mam mdłości z rana jakbym znów była w ciąży.. robiłam nawet test ale nic nie pokazał.. do tej pory nie miałam okresu po porodzie więc ciężko mi znaleźć jakąś datę odniesienia w razie czego..
Ja nie miałam mdłości przez całą ciążę, więc nie pomogę :p zrób betę, to będzie najbardziej wiarygodny test.
 
Hej, ja w tamtym tygodniu dowiedziałam się, że jestem w ciąży;) za tydzień mam wizytę u lekarza i zobaczymy czy wszystko jest ok🤞to moja druga ciąża, pierwsza straciłam w 12tyg jakieś 2lata temu. Mam pytanie czy, któraś z Was stosuje leki na ciśnienie? Ja swoje praktycznie wszystkie musiałam odstawić i jestem ciekawa czy ktoś ma podobne problem ciążowy jak ja;)
 
Hej, ja w tamtym tygodniu dowiedziałam się, że jestem w ciąży;) za tydzień mam wizytę u lekarza i zobaczymy czy wszystko jest ok🤞to moja druga ciąża, pierwsza straciłam w 12tyg jakieś 2lata temu. Mam pytanie czy, któraś z Was stosuje leki na ciśnienie? Ja swoje praktycznie wszystkie musiałam odstawić i jestem ciekawa czy ktoś ma podobne problem ciążowy jak ja;)
Dużo z nas tutaj urodziło zdrowe dzieci po wcześniejszych niepowodzeniach. :) Ja nie stosowałam na ciśnienie nic, ale wiem ze sporo dziewczyn musiało zażywać.
 
Hej, ja w tamtym tygodniu dowiedziałam się, że jestem w ciąży;) za tydzień mam wizytę u lekarza i zobaczymy czy wszystko jest ok🤞to moja druga ciąża, pierwsza straciłam w 12tyg jakieś 2lata temu. Mam pytanie czy, któraś z Was stosuje leki na ciśnienie? Ja swoje praktycznie wszystkie musiałam odstawić i jestem ciekawa czy ktoś ma podobne problem ciążowy jak ja;)
Cześć ja nadciśnienia nie mam ale zawsze pojawiało się w ciąży ,i musiałam leki brać na nadciśnienie,pewnie lekarz ci przepisze,dopegyt te leki są bezpieczne dla kobiet w ciąży
 
reklama
Cześć ja nadciśnienia nie mam ale zawsze pojawiało się w ciąży ,i musiałam leki brać na nadciśnienie,pewnie lekarz ci przepisze,dopegyt te leki są bezpieczne dla kobiet w ciąży
Co do leków to musze brać carvedilol ze względu na mój stan zdrowia wiec raczej dopegyt odpada;/ nie jest to najlepszy lek w ciąży ale nie mam wyjścia 🤷 do tego clexana😱 i furosemid ale tu akurat będę musiała postawić "nie" przy rozmowie z lekarzem bo nie chce żeby coś się stało z małym. W ogóle ciaza to dla mojego lekarza to dramatyczna sytuacja ale co zrobić;)
 
Do góry