reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz si─Ö o male┼ästwo, wiesz, ┼╝e zostaniecie rodzicami a mo┼╝e masz ju┼╝ dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si─Ö podzieli─ç swoim do┼Ťwiadczeniem? Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi─Öczno┼Ť─ç, kt├│re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si─Ö? Wskakuj na pok┼éad! Zamiast by─ç go┼Ťciem korzystaj z wszystkich mo┼╝liwo┼Ťci. A je┼Ťli masz pytania - pisz ┼Ťmia┼éo.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczni├│wki 2021

reklama

ness.

Fanka BB :)
Do┼é─ůczy┼é(a)
4 Sierpień 2020
Post├│w
5 034
Dziewczyny, czy spotka┼éy┼Ťcie si─Ö z poj─Öciem zez pozorny/fizjologiczny? Zauwa┼╝y┼éam, ┼╝e mojemu synkowi ucieka czasem lewe oczko do ┼Ťrodka. Na necie s─ů rozne informacje: mo┼╝na znale┼║─ç, ┼╝e do 6m┼╝ to normalne, potem ju┼╝ trzeba si─Ö uda─ç do okulisty, gdzie┼Ť indziej z kolei jest napisane, ┼╝eby poczeka─ç do roku/15 mcy, bo mo┼╝e to by─ç zez fizjologiczny. S─ů to opinie lekarzy (kto┼Ť napisa┼é o porad─Ö i odpowiedzieli lekarze na portalach typu ABC zdrowie itp). Syn w sb ko┼äczy 8 mcy. W UK bardzo ci─Ö┼╝ko uzyska─ç skierowanie do specjalisty i ju┼╝ widze jak lekarz og├│lny m├│wi, ┼╝e wszystko ok, ┼╝eby narazie czeka─ç. By─ç mo┼╝e tak jest, ale chcia┼éam zapyta─ç najpierw czy kt├│ras z was spotka┼éa si─Ö mo┼╝e z takim przypadkiem. W za┼é─ůcznikach zdj─Öcia syna. Zobacz za┼é─ůcznik 1321820Zobacz za┼é─ůcznik 1321821
Ja bym to skontrolowa┼éa, wychodz─Ö zawsze z za┼éo┼╝enia, ┼╝e lepiej szybciej ni┼╝ p├│┼║niej. Niestety nigdy si─Ö nie spotka┼éam z czym┼Ť takim :(

JustynaUK

Do┼é─ůczy┼é(a)
2 Wrzesień 2020
Post├│w
262
Ja bym to skontrolowa┼éa, wychodz─Ö zawsze z za┼éo┼╝enia, ┼╝e lepiej szybciej ni┼╝ p├│┼║niej. Niestety nigdy si─Ö nie spotka┼éam z czym┼Ť takim :(
Kurcze, ja tego nie widz─Ö na codzie┼ä, ale zauwa┼╝y┼éam na zdj─Öciach. Teraz przegl─ůdam zdj─Öcia i na niekt├│rych te┼╝ ucieka mu lekko prawe oczko, a na niekt├│rych jest zupe┼énie ok. Mo┼╝e ma po prostu jeszcze nie skalibrowany wzrok ­čĄö, albo co┼Ť si─Ö dzieje. Chyba p├│jd─Ö do okulisty prywatnie to sprawdzi─ç.
20210929_200034.jpg
20210903_101712.jpg

ness.

Do┼é─ůczy┼é(a)
4 Sierpień 2020
Post├│w
5 034
Kurcze, ja tego nie widz─Ö na codzie┼ä, ale zauwa┼╝y┼éam na zdj─Öciach. Teraz przegl─ůdam zdj─Öcia i na niekt├│rych te┼╝ ucieka mu lekko prawe oczko, a na niekt├│rych jest zupe┼énie ok. Mo┼╝e ma po prostu jeszcze nie skalibrowany wzrok ­čĄö, albo co┼Ť si─Ö dzieje. Chyba p├│jd─Ö do okulisty prywatnie to sprawdzi─ç.Zobacz za┼é─ůcznik 1323386Zobacz za┼é─ůcznik 1323393
Ja na tych zdj─Öciach nic nie widz─Ö, w na tamtym faktycznie co┼Ť wida─ç. Lepiej moim zdaniem szybko to sprawdzi─ç, ni┼╝ potem ┼╝a┼éowa─ç. Mo┼╝e to naturalne zjawisko, albo dostanie tylko okularki.
Cudny ch┼éopczyk ­čśŹ

JustynaUK

Do┼é─ůczy┼é(a)
2 Wrzesień 2020
Post├│w
262
Ja na tych zdj─Öciach nic nie widz─Ö, w na tamtym faktycznie co┼Ť wida─ç. Lepiej moim zdaniem szybko to sprawdzi─ç, ni┼╝ potem ┼╝a┼éowa─ç. Mo┼╝e to naturalne zjawisko, albo dostanie tylko okularki.
Cudny ch┼éopczyk ­čśŹ
Dzi─Ökuj─Ö :)
No w┼éa┼Ťnie te wrzuci┼éam na potwierdzenie, ze nie zawsze ma tak, ┼╝e mu uciekaj─ů te oczka:) ju┼╝ widze jak on by nosi┼é okularki­čśů no ale jak b─Ödzie trzeba, to b─Öd─Ö go musia┼éa jako┼Ť nauczyc ­čś│ my┼Ťl─Ö, ┼╝e si─Ö umowie do tego lekarza, tak na wszelki wypadek. Dzi─Öki za odzew :)

tymoniiwa1

Do┼é─ůczy┼é(a)
19 Kwiecień 2021
Post├│w
250
Czy wasze dzieci tez tak kiepsko ┼Ťpi─ů? Moj spal w nocy super, ale jakis czas temu mu sie odmienilo . Jak ide z nim do sypialni to juz od wejscia jest wrzask, usypianie to dramat, bardzo dlugi dramat. Jak juz zasnie to budzi sie kilka razy, wierci i kr─Öci. Juz troch─Ö jestem tym zmeczona a nie wiem co robi─ç.

ness.

Do┼é─ůczy┼é(a)
4 Sierpień 2020
Post├│w
5 034
Czy wasze dzieci tez tak kiepsko ┼Ťpi─ů? Moj spal w nocy super, ale jakis czas temu mu sie odmienilo . Jak ide z nim do sypialni to juz od wejscia jest wrzask, usypianie to dramat, bardzo dlugi dramat. Jak juz zasnie to budzi sie kilka razy, wierci i kr─Öci. Juz troch─Ö jestem tym zmeczona a nie wiem co robi─ç.
Tak, trwa to od prawie 3 miesięcy, budzi się co chwilę, nie chcę spać, płacze przez sen :(

tymoniiwa1

Do┼é─ůczy┼é(a)
19 Kwiecień 2021
Post├│w
250
Tak, trwa to od prawie 3 miesięcy, budzi się co chwilę, nie chcę spać, płacze przez sen :(
No to u mnie w┼éa┼Ťnie to samo. A najdziwniejsze ze w dzien spi normalnie, drzemki takie jak zawsze. Nie wiem o co mu chodzi. A juz nie mam pomys┼éu jak go usypiac na noc zeby afery nie bylo. Jemu nawet sie zdarza zwymiotowac z tego placzu. Widac ze jest zmeczony ale nie chce spac i kropka.

ness.

Do┼é─ůczy┼é(a)
4 Sierpień 2020
Post├│w
5 034
No to u mnie w┼éa┼Ťnie to samo. A najdziwniejsze ze w dzien spi normalnie, drzemki takie jak zawsze. Nie wiem o co mu chodzi. A juz nie mam pomys┼éu jak go usypiac na noc zeby afery nie bylo. Jemu nawet sie zdarza zwymiotowac z tego placzu. Widac ze jest zmeczony ale nie chce spac i kropka.
No u nas to samo, przez to potrafi cała noc wisieć ma piersi, bo inaczej zanosi się od płaczu.
W dzie┼ä np. wczoraj w og├│le nie spa┼é, pad┼é o 21 i wsta┼é o 24, a potem regularnie co nieca┼é─ů godzin─Ö, nie mam poj─Öcia czemu tak jest. Zacz─Ö┼éam mu dawa─ç butl─Ö z kaszk─ů na noc i tak niewiele to daje, widz─Ö ┼╝e przecie┼╝ nie jest g┼éodny :(

Nie wiem o co w tym chodzi, pocieszam się że u córki mojej siostry do roku się to ustabilizowało, a też jej tak wstawała.

reklama

Misia 83

Zaanga┼╝owana w BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
25 Wrzesień 2020
Post├│w
110
Mo┼╝e z─Öby im wychodz─ů?,mojemu jak zacz─Ö┼éy wychodzi─ç a mia┼é wtedy 4 miesi─ůce to budzi┼é si─Ö co 2 godz i musia┼éam go nosi─ç 1,5 godz ┼╝eby usn─ů┼é ,bo jak odk┼éada┼éam do ┼é├│┼╝eczka to marudzi┼é ,teraz ma 10 miesi─Öcy to lepiej ┼Ťpi ,budzi si─Ö tylko dwa razy w nocy i odrazu po nakarmieniu usypia,

Do g├│ry