reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• Czy pomo偶esz Iwonie nadal by膰 mam膮? Zr贸b, co mo偶esz! Tu nie ma czasu, tu trzeba dzia艂a膰. Zobacz
reklama

Styczni贸wki 2021

reklama
W tym miesi膮cu nasze dzieciaczki ko艅cz膮 1.5 roku, tak tak inne juz sko艅czy艂y albo sko艅cz膮. Macierzynstwo to ci臋偶ki 偶ywot, ale kocham ten stan.
lenuszka dla mnie to najpiekniejsze chwile . Cieszmy si臋 ka偶dym dniem, bo wierz mi nie na darmo przys艂owie m贸wi 偶e ma艂e dzieci ma艂y klopot, du偶e dzieci du偶y k艂opot, wiem co艣 na ten temat, mam dwoje prawie doros艂ych ju偶 dzieci i trzeci膮 19 miesi臋czna kruszynk臋 .

Cze艣膰 dziewczyny ! Pami臋tacie o nas jeszcze ;) ?u Was ju偶 1,5 roczne szkraby na pok艂adzie a u mnie 3 miesieczniak! Cieszymy si臋 ka偶dym dniem i noc膮 tez 馃槀

Za艂膮czniki

• A437C00B-C762-40B1-B7D9-1E12C7456CE6.jpeg
    A437C00B-C762-40B1-B7D9-1E12C7456CE6.jpeg
    1,7 MB · Wy艣wietle艅: 101
reklama
Do g贸ry