reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ja znow zrobilam roszady w tych moich wizytach. Aktualnie wygląda to tak, ze w poniedziałek ide na nfz, licze na skierowania na badania, zebym nie musiala płacić. Wizyta ob15:30, potem mam tydzien, zeby ogarnąć krew i wyniki i 1 czerwca ide na wizyte juz do mojego prywatnego z wynikami. Mam nadzieję, ze i jutrio i dzień dziecka beda szczęśliwe :)
Trzymam kciuki 🤗😚
 
Ja znow zrobilam roszady w tych moich wizytach. Aktualnie wygląda to tak, ze w poniedziałek ide na nfz, licze na skierowania na badania, zebym nie musiala płacić. Wizyta ob15:30, potem mam tydzien, zeby ogarnąć krew i wyniki i 1 czerwca ide na wizyte juz do mojego prywatnego z wynikami. Mam nadzieję, ze i jutrio i dzień dziecka beda szczęśliwe :)
O ja też tak kombinowałam , ale okazało się, że teraz u mnie w szpitalu jest taki program KOC i wszyscy lekarze pracujący w szpitalu swoje prywatne pacjentki wpisują do tego programu i odrazu przydzielana jest położna, a wszystkie badania są na NFZ, tak samo konsultacje ze specjalistami albo psychologiem. Normalnie byłam w szoku, że teraz są takie możliwości.
Ja na resztę badań idę we wtorek, aż mi słabo jak pomyślę ile kłucie przed nami.
 
Wywalony brzuchol 5+2. Wyglądam jak w 4 miesiącu xD straszny widok 😅😂
 

Załączniki

  • IMG-20200524-WA0002.jpg
    IMG-20200524-WA0002.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 79
Dziewczyny u mnie od wczoraj zaczely sie mdlosci. Rano nie dalam rady wylic kawy, tylko herbata i chleb z serem. Malo nie zwymiotowałam na garnek w zlewie🤢
Jutro pierwsza wizyta, strasznie nie.moge sie doczekac. Bede jutro 5+4.
 
reklama
O a tak mi się przypomniało, że dziś dostałam kolejną złotą radę, że nie wolno jeść pomarańczy, bo dziecko będzie miało uczulenie. [emoji1787] No... może jak 5kg dziennie wciągnę. Nigdzie nigdy nie widziałam takiej informacji.
A tak w ogóle to rada od mamy, która przed ciążą zafundowała sobie i mężowi dietę oczyszczającą żeby przekazać "czyste pudełeczko" dla dziecka, stosowała się do miliona newsów wyczytanych w necie i trzymała małą przez rok w sterylnych warunkach, bo bała się bakterii. Nic to nie dało niestety, bo młoda jest uczulona na wszystko. Także ten...:rolleyes:
Mówią, że im więcej dziecko pozna w brzuchu, a potem z mleka tym lepiej. T
Dlatego potem to uczula, jak dziecko nic nie zna [emoji2368]
 
Do góry