reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Hej! Ja dzisiaj czuje się bardzo dobrze, nic mnie nie mdli, nic nie boli. Biorę się za sprzątanie, no wczoraj nie zrobiłam nic, potem obiad spacer i przychodzą do nas moi rodzice na kawkę. Do wieczora czas zleci raz, dwa. Spokojnego dnia! :)
 
Mnie w nocy obudzily 2 silne bole brzucha. Teraz powoli dochodze do siebie. Troszke sie przestrzaszylam
Na szczęście nie ma śladów krwi. Zobacze co bedzie dalej. A przy okazji, jak często mozna wykonywać usg w ciąży?
 
Ja mialam co dwa tyg.
Pytam, bo jutro mam wizyte w luxmed, a u mojej ginekolog byłam 20.05. Chcę mieć prowadzenie ciąży w luxmed, bo mam dobry pakiet i nie ma problemu z badaniami. Zobacze czy jutro nie odwołają mi wizyty. Szwagierka miała problem z odbiciem wizyty.
 
Pytam, bo jutro mam wizyte w luxmed, a u mojej ginekolog byłam 20.05. Chcę mieć prowadzenie ciąży w luxmed, bo mam dobry pakiet i nie ma problemu z badaniami. Zobacze czy jutro nie odwołają mi wizyty. Szwagierka miała problem z odbiciem wizyty.
Powiem Ci tak im mniej tym lepiej 🙄 z kolei ja mialam co dwa tygodnie i malej sie nic nie stalo ;)
 
Dziewczyny sorry za zdjecie ale takie cos mam.. nic mnie coprawda nie boli,brzuch ani nic.. ale sie wystraszylam :(
 

Załączniki

  • IMAG8561.jpg
    IMAG8561.jpg
    2,5 MB · Wyświetleń: 129
reklama
Dziewczyny sorry za zdjecie ale takie cos mam.. nic mnie coprawda nie boli,brzuch ani nic.. ale sie wystraszylam :(
Zgłoś się jak najszybciej do lekarza, bo to nie przybarwiony śluz tylko "żywa" krew. Nie stresuj się bo nie jestem lekarzem ale też nie zwlekaj...
 
Do góry