reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ewka skocz na sor , ja tak kiedyś pojechałam . Zrobili usg i dostałam receptę i do domu bo było wszystko Ok . Ale jak bym zobaczyła teraz krew to bym chyba zawału dostała :/
 
reklama
Wczesniejsza wizyta pewnie bylaby wskazana, ale. Nawet jeśli cokolwiek się dzieje, to lekarz nic w zasadzie nie poradzi. Może zwiększyć dawke luteiny, dołożyć duphaston i zrobic usg i w zasadzie tyle. Zaleci leżenie i odpoczywanie. Bierzesz dupka czy tylko luteine? Moze na początek spróbuj zadzwonić po poradę
Bipre luteine.. a teraz po oddaniu moczu wylecial maly skrzep krwi.. 😰
 
Dzień dobry wszystkim :)
Powiedzcie mi czym zastępujecie słodycze jak macie mega ochotę? Ja arbuzem i brzoskwiniami ale wieczorowa pora owoce nie wkazane bo też zawierają cukry.
Mdłości mialam z rana ale nie wymiotuję na szczęście.
Powiem Wam że żadne imię nie podoba nam się wspólnie z mężem, będzie ostro przy wyborze :)
Syn podpowiada maks ale maks kojarzy mi się z psem mojej kuzynki :/
 
reklama
Do góry