reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

No genialne to jest, mój ma też jednorazowe klapeczki, ale siadając na samolot to zgłupiałam czy w czy bez 🤣

U mnie też są klapeczki i na nfz i prywatnie, ale ja nigdy nie korzystam tylko popitalam w skarpetach.

Wodę zawsze uwielbiałam teraz nawet patrzeć na nią nie mogę od dwóch dni piję to niezdrową Cole bo choć na chwilę mi pomaga

U mnie sprawdza się sok jabłkowy, leję 1/3 szklanki i resztę wody. Wchodzi jak marzenie. W domu mam teraz zapas jakiś 10litrów 🤣

Witam już po wizycie ! Jest zarodek z oznakami życia, widziałam pulsujące serduszko ale nie dał mi jeszcze posłuchać. Wychodzi 7 tydzień czyli 6+4 z USG. Termin porodu na 25.01.2021 - jestem pierwsza w przychodni z terminem na styczeń :)
Dostałam reklamówkę ulotek, pampersy całe 3 sztuki, zaświadczenie do pracy o ciąży, receptę na Duphaston i założyli mi kartę ciąży.
Łezka mi się zakręciła jak powiedział ze wszystko w porządku :)
Za 2 tygodnie wizyta kolejna i mam przyjść z badaniami :)
❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤
i zdjęcie Naszej fasolki :)

Super 😃
A mi nic nie dali, nawet jednej ulotki nie dostałam.

Ogólnie mam trochę stracha czy mi szpitala nie zamkną, bo co chwile jakieś zarażenia u mnie i w tym tygodniu zamkneli wewnętrzny. ☹ Zastanawiam się nad innym szpitalem, ta sama odległość od domu tylko inny powiat. Mają bardzo dobre opinie i jest szkoła rodzenia przy szpitalu więc można poznać położne przed porodem.
 
reklama
Witam już po wizycie ! Jest zarodek z oznakami życia, widziałam pulsujące serduszko ale nie dał mi jeszcze posłuchać. Wychodzi 7 tydzień czyli 6+4 z USG. Termin porodu na 25.01.2021 - jestem pierwsza w przychodni z terminem na styczeń :)
Dostałam reklamówkę ulotek, pampersy całe 3 sztuki, zaświadczenie do pracy o ciąży, receptę na Duphaston i założyli mi kartę ciąży.
Łezka mi się zakręciła jak powiedział ze wszystko w porządku :)
Za 2 tygodnie wizyta kolejna i mam przyjść z badaniami :)
❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤
i zdjęcie Naszej fasolki :)
Cudna, mam nadzieję, że dziś usłyszę to samo :)
 
Ale Wam współczuję tego złego samopoczucia. Ja mam delikatne mdłości, czadem wymiotuje. Ale to sporadycznie. Ogólnie czytając co Wy przeżywacie to ja czuje się bardzo dobrze, chociaż zdecydowanie gorzej, niż w pierwszych dwóch (tu też się dopatruje córeczki:p). Największy problem mam z nerwami. No w ogóle nad nimi nie panuje :( rano pospinałam się z mężem o pranie i tak mnie wkur...ł, że bez sensu nakrzyczałam na dziecko, bo mnie uderzył w brodę głowa jak skakał. Czuje się beznadziejnie :(

Detektora też nie kupuje
 
To ja tez nie kupuje :) tez jesteście takie ciekawe co do płci ? Jak planowaliśmy ciąże zarzekałam się ze poznam płeć przy porodzie . Teraz już się tak niecierpliwie , bardzo chce wiedzieć kto mieszka w brzuchu :D
 
Ja kupię detektor po 12 tyg. Zaczynam się martwić. Piersi mnie nie bolą i tylko mnie mdli. Zaczynam wariować. Może jutro uda mi się umówić do lekarza.
 
To ja tez nie kupuje :) tez jesteście takie ciekawe co do płci ? Jak planowaliśmy ciąże zarzekałam się ze poznam płeć przy porodzie . Teraz już się tak niecierpliwie , bardzo chce wiedzieć kto mieszka w brzuchu :D
Też jestem ciekawa bo wszyscy chcą dziewczynke a ja czuję że będzie chłopczyk.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Molly ten czas dopóki nie czuc ruchów dziecka jest straszny bo nic nie wiadomo a później jak już są to się głupieje czemu się nie porusza nie może chyba tyle spać ? I ciagle coś , jakaś panika :D
 
Do góry