reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dziewczyny ja sie czuje okrutnie. Mdlosci od rana do wieczora. Dzis bylo apogeum i zaliczylam pierwsze wymioty.. jak u Was? Ja dzisiaj 8+0.
Ja nie wiem na jakim etapie w końcu jestem. Na pewno 7+ ale nie wiem ile i tym samym nie wiem na kiedy mam termin. Miałam.barfzo nieregularne cykle, raz 41, za miesiąc 32. Teraz nie mam pojęcia kiedy dokładnie była owalcja i kiedy miałam dostać okres. Za to wiem kiedy dzidzia została poęta [emoji14] bo był to jeden, jedyny raz: 1.05. To znaczy, że był to dzień owulacji? Chyba nie musi tego oznaczać, prawda?
 
Robię test kawy. Od kilku dni nie piłam i czułam się dobrze. Ale ciągle mam na nią ochotę, więc dziś pije. Zobaczymy czy będą mdłości [emoji14]

Pytałyście o jedzenie. Ja jem wszystko, na śniadanie zjadłam jajecznicę że szczypiorkiem, pomidorki koktajlowe i 2 kawałki chleba razowego. Tetaz zjadłam z synem winogrono. Na obiad robię pulpeciki w sosie koperkowym z ziemniaczkami i młode kapusta, potem zjem.jezcze jogusrt naturalny z bananem i na kolację pewnie trochę sałaty, makaron pelnozoarnisty i coś tam jeszcze podrzucam. Staram pilnować tego co jem, bo ogólnie jem.duzo syfu i przez to waga strasznie rośnie. I tak zaczęłam z wagą o 7 większą niż w pierwszej ciąży i boję się tego na jakiej skończę
Boże maze by zjeść coś z takim apetytem tata mi dziś ogórkowa zupkę gotuję mam nadzieję że zjem troszkę
 

Załączniki

  • Screenshot_20200604_114023.jpg
    Screenshot_20200604_114023.jpg
    296,2 KB · Wyświetleń: 49
  • Screenshot_20200604_113932_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200604_113932_com.android.chrome.jpg
    210,5 KB · Wyświetleń: 52
Właśnie sprawdziłam i wychodzi dziewczynka 🙈
Mi też wychodzi dziewczynka, mój bardzo chce chłopca. My mamy z kilkoma koleżankami taką "kolejkę" kolejności wychodzenia w ciążę (I nijak nie w kolejności żadna nie mogła zajść 🤣) i wszystkie za 1 razem miałyśmy dziewczynki, teraz drugą kolejkę pierwsza koleżanka zaczęła chłopcem, ja jestem druga także obym nie zepsuła zabawy ;) Ja w sumie widzę dużo plusów drugiej dziewczynki, ale jak będzie chłopak to też ok, czuję się na chłopca więc zobaczymy.
 
reklama
Do góry