reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
To właśnie była wizyta prywatna.
No nie żartuj 🤦‍♀️ byle kasę zedrzeć z człowieka... Niemożliwe to jest. Ale jeśli faktycznie są dwa pecherzyki, to ciąża blizniacza może rozwija się trochę wolniej 🤔

Kurcze, dziewczyny a ja mam dzisiaj takie dziwne kłucie w okolicach lewej pachwiny. Nie wiem już czy to jajnik czy pachwina. Jak leżę to tylko zakłuje od czasu do czasu, a jak chodzę to taki lekki ból czuję. Boje się że to oznacza coś złego 🥺😭😭😭😭 póki co brak plamien itd ale niepokoi mnie to. Wcześniej czułam też coś w tych okolicach ale to było takie mało inwazyjne 😓😪
 
No nie żartuj 🤦‍♀️ byle kasę zedrzeć z człowieka... Niemożliwe to jest. Ale jeśli faktycznie są dwa pecherzyki, to ciąża blizniacza może rozwija się trochę wolniej 🤔

Kurcze, dziewczyny a ja mam dzisiaj takie dziwne kłucie w okolicach lewej pachwiny. Nie wiem już czy to jajnik czy pachwina. Jak leżę to tylko zakłuje od czasu do czasu, a jak chodzę to taki lekki ból czuję. Boje się że to oznacza coś złego 🥺😭😭😭😭 póki co brak plamien itd ale niepokoi mnie to. Wcześniej czułam też coś w tych okolicach ale to było takie mało inwazyjne 😓😪
spokojne, to też normalne ☺️ wszystko się powiększa, rozciąga. oszczędzaj się, odpoczywaj dużo, może napij się melisy 😘❤️
 
No nie żartuj 🤦‍♀️ byle kasę zedrzeć z człowieka... Niemożliwe to jest. Ale jeśli faktycznie są dwa pecherzyki, to ciąża blizniacza może rozwija się trochę wolniej 🤔

Kurcze, dziewczyny a ja mam dzisiaj takie dziwne kłucie w okolicach lewej pachwiny. Nie wiem już czy to jajnik czy pachwina. Jak leżę to tylko zakłuje od czasu do czasu, a jak chodzę to taki lekki ból czuję. Boje się że to oznacza coś złego 🥺😭😭😭😭 póki co brak plamien itd ale niepokoi mnie to. Wcześniej czułam też coś w tych okolicach ale to było takie mało inwazyjne 😓😪
Ja jakies 2 tygodnie temu męczyłam się cały dzień z takim bólem, taki ból pulsujący, irytujący strasznie, myślę że to więzadełka 🤔🤔
 
No nie żartuj 🤦‍♀️ byle kasę zedrzeć z człowieka... Niemożliwe to jest. Ale jeśli faktycznie są dwa pecherzyki, to ciąża blizniacza może rozwija się trochę wolniej 🤔

Kurcze, dziewczyny a ja mam dzisiaj takie dziwne kłucie w okolicach lewej pachwiny. Nie wiem już czy to jajnik czy pachwina. Jak leżę to tylko zakłuje od czasu do czasu, a jak chodzę to taki lekki ból czuję. Boje się że to oznacza coś złego 🥺😭😭😭😭 póki co brak plamien itd ale niepokoi mnie to. Wcześniej czułam też coś w tych okolicach ale to było takie mało inwazyjne 😓😪
Kochana, nie stresuj się, mnie też kłuje i to raczej oznaka, że macica się rozciąga. Żadnych złych myśli, tylko same pozytywne ❤️
A co do mojej lekarki, no nie spodziewałabym się tego.. Wszyscy mówią właśnie, że pieniądz się liczy.. Nie jest mi szkoda tych pieniędzy, ale za tą cenę (płaciłam 200 zł) chciałabym wiedzieć coś więcej :(
 
Ja jakies 2 tygodnie temu męczyłam się cały dzień z takim bólem, taki ból pulsujący, irytujący strasznie, myślę że to więzadełka 🤔🤔
Uff, uspokoiłyście mnie trochę. Ja dzisiaj w nocy myślałam że mi brzuch eksploduje 🤯 pomijając to że to już trzecia z kolei noc kiedy budzę się ciągle i nie potrafię zasnąć. Też cierpicie na jakaś bezsenność? Ja potem zasypiam koło 5-6 i spie do 11 😒 no ale obudził mnie dzisiaj bol brzucha, normalnie czułam jaka jestem "zagazowana" W środku 😒 potem kolejne pół nocy puszczałam bączki i przeszło. Ale masakra! W ciąży można zrobić problem dosłownie że wszystkiego 🤷‍♀️
 
Kochana, nie stresuj się, mnie też kłuje i to raczej oznaka, że macica się rozciąga. Żadnych złych myśli, tylko same pozytywne ❤
A co do mojej lekarki, no nie spodziewałabym się tego.. Wszyscy mówią właśnie, że pieniądz się liczy.. Nie jest mi szkoda tych pieniędzy, ale za tą cenę (płaciłam 200 zł) chciałabym wiedzieć coś więcej :(
ja wczoraj też zapłaciłam 200 zł i w tym miałam badanie ginekologiczne, USG i zrobiona cytologię. szczegółowo pokazany obraz na USG, serduszko itd. więc definitywnie coś z tą lekarką nie tak.
 
Kochana, nie stresuj się, mnie też kłuje i to raczej oznaka, że macica się rozciąga. Żadnych złych myśli, tylko same pozytywne ❤
A co do mojej lekarki, no nie spodziewałabym się tego.. Wszyscy mówią właśnie, że pieniądz się liczy.. Nie jest mi szkoda tych pieniędzy, ale za tą cenę (płaciłam 200 zł) chciałabym wiedzieć coś więcej :(

A masz jakąś fotkę z USG? Może tak jest pomiar pęcherzyka i informacja któremu tc odpowiada. Komputer wylicza to sam na podstawie pomiaru więc może to będzie jakaś wskazówka?

Niektórzy lekarze mówią za mało, a niektórzy są dużo. Moja lekarka ciągle mnie czymś nowym straszy.
 
reklama
Czy któraś z was miała moze podobnie? Otóż od wczoraj czuję ze moj brzuch począwszy od okolic żołądka do samego dołu stał sie twardy, nie wiem co o tym myśleć, czy to normalne czy dzwonić do lekarza
 
Do góry