reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dokładnie oboje z mężem jesteśmy w szoku jak to się stało i tak obstawiam że zaszłam w Wielkanoc. Dzieci moje nie mogą się doczekać a ja może gdybym się lepiej czuła to bym się cieszyła. Głupio mi czasami jak czytam jak się marwicie czy wszystko ok a ja nie czuje jeszcze nic do tego niewinnego dziecka. Pierwszą i druga ciąże tak samo wszystko przeżywałam jak wy nie mogłam się doczekać usg chodziłam co 2 tyg (raz prywatnie raz na NFZ miałam dwie karty ciąży) a teraz jest mi to puki co obojętne. Przepraszam że tak smuce i nie pomyślcie o mnie źle ale jest mi ciężko że zmieniło się moje już poukładane życie.

Wydaje mi się że to zrozumiałe. Tym bardziej ze to ciąża nieplanowana... Źle się czujesz, hormony szaleją i życie przewróciło się do góry nogami... Także nie zadręczaj się, nie miej wyrzutów sumienia. Zobaczysz że jak poczujesz się trochę lepiej i minie trochę czasu to pokochasz to dzieciątko całym sercem :-) daj sobie tylko czas, wszystko się ułoży :-) natura daje czas żeby również matka dojrzała psychicznie do ciąży i chyba nie bez przyczyny ciąża trwa 9 miesięcy :-)

Ja aktualnie jestem na izbie przyjęć w UK. Dwa dni temu zaczęłam plamić krwią. Pojechałam do szpitala pobrali krew, mocz i wysłali mnie do domu. Powiedzieli, że następnego dnia ktoś zadzwoni i zaprosi na skan. Czekałam cały dzień, krwawienie zmieniło się w orazowe plamienie. Dziś rano wyszedł mi spory długi kawałek tkanki. Przyjechałam do szpitala, znów pobrali krew, i od ponad godziny czekam na ginekologa. Nadal mam nadzieję, że nie jest to poronienie, ale chyba mam małe szanse na cud. Jestem w 10tyg.+2.

Trzymam kciuki!!!!

Macie czasami bole jak na miesiaczke,z przodu i z tylu ? :(

Ja czasem jeszcze tak mam, zwłaszcza pod wieczór. Ale to nie jakieś wielkie bóle, tego nawet bólem nazwać nie można, tylko tak delikatnie, porostu czuję, że mam dół brzucha
 
Witam wszystkie nowe dziewczyny [emoji3059] trzymam kciuki że te które dziś walczą i idą się wizytowac [emoji177] a ja właśnie umieram ze strachu bo okazało się, że w moim miejscu pracy jest podejrzenie korony... Tata jednej dziewczyny ma, a ona miała z nim kontakt... Dziś lub jutro będą wyniki czy ona ma [emoji55] mijałam się z tą dziewczyną ze dwa razy w firmie, a nawet jak coś to widywałam też osoby które przebywaly z nią więc aż mi serce zaczęło walić po tej informacji [emoji25][emoji849] ja na szczęście wracając tu do pracy poprosiłam o oddzielny pokój, swoje miejsce itd i takie dostałam, ale jednak czasem się z kimś widzę czy na korytarzu czy w socjalnym [emoji25]
 
reklama
Ja aktualnie jestem na izbie przyjęć w UK. Dwa dni temu zaczęłam plamić krwią. Pojechałam do szpitala pobrali krew, mocz i wysłali mnie do domu. Powiedzieli, że następnego dnia ktoś zadzwoni i zaprosi na skan. Czekałam cały dzień, krwawienie zmieniło się w orazowe plamienie. Dziś rano wyszedł mi spory długi kawałek tkanki. Przyjechałam do szpitala, znów pobrali krew, i od ponad godziny czekam na ginekologa. Nadal mam nadzieję, że nie jest to poronienie, ale chyba mam małe szanse na cud. Jestem w 10tyg.+2.
Całym sercem wierzę, że będzie dobrze [emoji3590]
 
Do góry