reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Wracam z pracy zjem coś szybko jakąś parówkę albo tosta nawet gotować mi się nie chce😟 dobrze że córka sama przy sobie już wszystko zrobi bo na matkę to nie ma co liczyć, już mnie męczy to moje wieczorne nic nie robienie 😔 czytam wszystko ale wybaczcie nawet nie mam siły wszystkim odpisać odliczam dni do drugiego trymestru i liczę że wrócę do żywych.
 
reklama
Sama się zdziwiłam, że tak szybko kolejna wizyta. Ale Pani Doktor powiedziała, że musimy ustalić najlepszy termin badań prenatalnych. Mi to na rękę, szybciej zobaczę malucha. Poza tym jestem po zasniadzie i pewnie też stąd wcześniejsze kontrolę (mimo prawie 9tc nadal muszę kontrolować poziom beta hcg).
Masz zdjęcie z dzisiaj 🥰? Pewnie, też woli dmuchać na zimne Twoja lekarka o do pewnego momentu woli widzieć Cię częściej . U mnie też to teraz przebiega zupełnie inaczej. Wszystkie ciążę w Szwajcarii bada się od 9 tyg A ja miałam pierwsze usg w 5tyg+2 chyba i później co tydzień i teraz będę miala po 2 tyg zrobione w czwartek 🤷‍♀️ i za 2 tygodnie 30.06 prenatalne.
 
Hej dziewczyny. Chciałabym do Was dołączyć. Termin mam na 30 stycznia, to moja trzecia ciąża, mam 11letniego syna i 9letnią córkę. Na ostatnim USG byłam 9 czerwca i było słychać serduszko, mam nadzieję, że ciąża będzie bezproblemowa. Nowością jest dla mnie to, że nie mam mdłości, jedynie ciągłe zmęczenie. Z dwójką starszych dzieci bardzo długo wymiotowałam, w pierwszej leżałam w szpitalu z powodu nieustajacych wymiotów więc tym bardziej się cieszę, że jak narazie ta przypadłość mnie omija.
 
Hej dziewczyny. Chciałabym do Was dołączyć. Termin mam na 30 stycznia, to moja trzecia ciąża, mam 11letniego syna i 9letnią córkę. Na ostatnim USG byłam 9 czerwca i było słychać serduszko, mam nadzieję, że ciąża będzie bezproblemowa. Nowością jest dla mnie to, że nie mam mdłości, jedynie ciągłe zmęczenie. Z dwójką starszych dzieci bardzo długo wymiotowałam, w pierwszej leżałam w szpitalu z powodu nieustajacych wymiotów więc tym bardziej się cieszę, że jak narazie ta przypadłość mnie omija.
Witamy! 💃
 
Ja też mam problem z zaparciami i wzdęciami do tego stopnia, że ból wybudza mnie w nocy. W sobotę byłam na konkretnej kolacji w KFC, a z toalety skorzystałam dopiero dzisiaj i moja Pani Doktor powiedziała że absolutnie tak nie może być i aby nie dopuszczać do takich sytuacji. Powinno się wypróżniać przynajmniej raz na dobę. Poleciła mi siemie lniane oraz suszone śliwki, a jeśli to nie pomoże, to wtedy do apteki po laximama lub laktuloza w syropie. Więc jeśli nie pomagają Wam domowe sposoby to spróbujcie znaleźć coś w aptece.
 
Ja też mam problem z zaparciami i wzdęciami do tego stopnia, że ból wybudza mnie w nocy. W sobotę byłam na konkretnej kolacji w KFC, a z toalety skorzystałam dopiero dzisiaj i moja Pani Doktor powiedziała że absolutnie tak nie może być i aby nie dopuszczać do takich sytuacji. Powinno się wypróżniać przynajmniej raz na dobę. Poleciła mi siemie lniane oraz suszone śliwki, a jeśli to nie pomoże, to wtedy do apteki po laximama lub laktuloza w syropie. Więc jeśli nie pomagają Wam domowe sposoby to spróbujcie znaleźć coś w aptece.
Ja w czwartek zapytam o coś dodatkowego mojej Pani doktor. Mówiła mi, że jak magnes nie pomoże trochę to wtedy spróbujemy innymi sposobami. 🤷‍♀️ ale fakt potrafi być to uporczywe.
 
Ja też mam problem z zaparciami i wzdęciami do tego stopnia, że ból wybudza mnie w nocy. W sobotę byłam na konkretnej kolacji w KFC, a z toalety skorzystałam dopiero dzisiaj i moja Pani Doktor powiedziała że absolutnie tak nie może być i aby nie dopuszczać do takich sytuacji. Powinno się wypróżniać przynajmniej raz na dobę. Poleciła mi siemie lniane oraz suszone śliwki, a jeśli to nie pomoże, to wtedy do apteki po laximama lub laktuloza w syropie. Więc jeśli nie pomagają Wam domowe sposoby to spróbujcie znaleźć coś w aptece.
Ja mam i zaparcia i wzdęcia, o ile same zaparcia bez tragedii bo raz na 1-2 dni pójdę,o tyle wzdęcia i gazy nie do wytrzymania, bolesne, ucisk niemal w całym brzuchu, uczucie napięcia, aż czasem nie wiem czy to podbrzusze boli czy te gazy się dają we znaki. Brzuch wieczorem taki wywalony, że przy mojej posturze to 5 miesiąc.
 
reklama
Do góry