reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Teraz staram się nie myśleć aż tak bardzo pesymistycznie właśnie w pierwszej ciąży torba była moja spakowana do szpitala od 5 tyg i tak wracałam 3 razy do szpitala i końcówka 4 tyg do rozwiązania więc już mnie wszyscy znali na oddziale a teraz powiedziałam sobie że nie trafię no wiem że w razie co jak będzie cholestaza ale liczę że nie wcześniej niż 30 tydzień.
 
reklama
Teraz staram się nie myśleć aż tak bardzo pesymistycznie właśnie w pierwszej ciąży torba była moja spakowana do szpitala od 5 tyg i tak wracałam 3 razy do szpitala i końcówka 4 tyg do rozwiązania więc już mnie wszyscy znali na oddziale a teraz powiedziałam sobie że nie trafię no wiem że w razie co jak będzie cholestaza ale liczę że nie wcześniej niż 30 tydzień.
W ciąży z synemsynem jak bylam to tez.mnie wszyscy juz.znaliA na patologii ciąży. Bylam tam cztery czy piec razy. Ostatni raz przed samym Bożym Narodzeniem i potem za trzy tygodnie juz do porodu. Teraz tez sobie powiedzialam, ze do szpitala sie nie wybieram predzej jak.dopiero w.grudniu. To takie troche zaklinanie rzeczywistości, bo wiadomo, ze.jak cos bedzie nie tak, to nie bedzie wyjscia.
 
Ja w pierwszej ciąży jak wychodziłam ze szpitala (w 36 tygodniu byłam po sterydy na płucka i na szczęście nie trzymali mnie do końca tylko wypuścili po tygodniu do domu ) mąż miał mi przywieźć rzeczy na wyjście... To przywiózł mi tylko kurtkę i buty 🤦 tak więc musiałam jechać w styczniu w piżamie 😁 dobrze że było mi cały czas gorąco 😁
 
Ja w pierwszej ciąży jak wychodziłam ze szpitala (w 36 tygodniu byłam po sterydy na płucka i na szczęście nie trzymali mnie do końca tylko wypuścili po tygodniu do domu ) mąż miał mi przywieźć rzeczy na wyjście... To przywiózł mi tylko kurtkę i buty 🤦 tak więc musiałam jechać w styczniu w piżamie 😁 dobrze że było mi cały czas gorąco 😁
Grubo :D
 
Hej laseczki 😘
Właśnie skończyłam czytać 😅
Ja torbę do szpitala już pakuję. Takie swoje rzeczy, bo już miałam incydent, że byłam w szpitalu i mąż przywoził mi rzeczy... To był dramat. Ostatecznie musiałam siostrę poprosić i pożyczała mi swoje koszule, bo mój mąż nie wie gdzie co ma w domu 😅 a mieszkamy już 8 lat tu!
Już nie mówiąc o kosmetykach, albo jak tłumaczyłam mu o wkładkach higienicznych 😅
Mój cudowny mąż do torby włożył mi nawet paczkę fajek, bo stwierdził, że gdybym jednak z nerow chciała sobie zapalić 🤣
 
Hej laseczki 😘
Właśnie skończyłam czytać 😅
Ja torbę do szpitala już pakuję. Takie swoje rzeczy, bo już miałam incydent, że byłam w szpitalu i mąż przywoził mi rzeczy... To był dramat. Ostatecznie musiałam siostrę poprosić i pożyczała mi swoje koszule, bo mój mąż nie wie gdzie co ma w domu 😅 a mieszkamy już 8 lat tu!
Już nie mówiąc o kosmetykach, albo jak tłumaczyłam mu o wkładkach higienicznych 😅
Mój cudowny mąż do torby włożył mi nawet paczkę fajek, bo stwierdził, że gdybym jednak z nerow chciała sobie zapalić 🤣

Hehe faceci to mają wyobraźnie. Mój tak samo nigdy nie wie co w domu gdzie jest a ja nawet wiem po której stronie szuflady jakie rzeczy leżą.
 
reklama
Do góry