reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja wiem, że nie mnie to dotyczy. Ale jest okazja wyjaśnić, dlaczego nie udzielam się codziennie. Choć wszystko czytam na bieżąco to udzielam się jedynie wtedy gdy posty dotyczą typowo ciąży. Dlaczego? Dużo postów dotyczy mężów, partnerow, rodziny... Ja nie mogę się w tej kwestii wypowiadać, bo jestem całkiem sama. Mam jedną kumpele, która od czasu do czasu mi pomaga. Nie mam żadnej rodziny, męża, rodziców, teściów... a ojciec dziecka jak się dowiedział o ciąży zaproponował usunięcie. Nie zgodziłam się więc zniknął. Także pamiętaj, że jestem. I w sprawach ciąży się udzielam, w sprawach rodzinnych niestety nie 😞
Troszkę mi się smutno zrobiło po Twoim wpisie mam nadzieję że mimo że nie masz bliskich osób przynajmniej nic złego w życiu Cie nie spotka i jak będziesz miała już dzidziusia to będziecie dla Siebie całym światem 💖
 
reklama
Hello 😁 Wiem że temat badań prenatalnych jest już za nami, ale ze wcześniej się w niego nie wgłębiałam bo czekałam aż gin potwierdzi że jest okej to muszę się upewnić jeszcze raz , robimy je między 10-13 TC ?? I drugie pytanie do dziewczyn które są ze Śląska a wiem że jest ich tutaj dość trochę 😁 macie konkretnie upatrzone jakieś miejsce gdzie je można zrobić ?? Katowice, Gliwice, Zabrze?? Czy obojętnie gdzie je zrobić .
Mi gin polecił Kotowice ul. Piotrowicka, i tam też się zapisałam na 15.07 i u mnie będzie wtedy 12+3 ale słyszałam, że Rudę Śląską też polecają.
 
Piękne brzuszki 🤰dziewczyny. Ja już po rosole u rodziców i ciach też wsunęłam i zaraz drugie danie. Boże zapomniałam że mój tata ma dziś imieniny 🤦‍♀️taka wtopa siostra wchodzi z kwiatkiem a ja nic nie miałam masakra gdzie ja mam głowę 😩
 
Nie martw się, jak Twoje dziecko miałoby mieć takiego ojca, to lepiej że nie będzie go miało.... Będziesz kochać go za dwóch :-) no i całe życie przed Tobą, ułożysz sobie życie na nowo z kimś wartościowym :-)
Dziękuję za miłe słowa. Wierzę, że jeszcze będzie lepiej ale teraz najważniejszy jest bejbik i na nim się trzeba skupić 😊
 
Hej dziewczyny, mam pytanie ponieważ już mam mega załamkę[emoji17] a Wy juz jestescie w ciąży to moze ktoras z Was miala podobnie jak ja. Cykle mam 30 dni. Owulka potwierdzona monitoringiem 16dc. 23 dc wieczorem kłucie w podbrzuszu. Następnego dnia wieczorem plamka krwi takiej jasnej i delikatne pobolewanie brzucha. 24 dc delilatne plamienie. 26 i 27 dc bez plamien ale dalej pobolewanie brzucha jak na @. W nocy z 27dc na 28 dc mocniejszy bol brzucha i plamienie rano po siusianiu. Test.... ujemny. Czy ktoras miala podobie i okazalo sie ze cykl skonczyl sie pozytywnie?
 
reklama
Troszkę mi się smutno zrobiło po Twoim wpisie mam nadzieję że mimo że nie masz bliskich osób przynajmniej nic złego w życiu Cie nie spotka i jak będziesz miała już dzidziusia to będziecie dla Siebie całym światem 💖
Już czuję, że jest całym moim światem🥰. Tym bardziej jestem zdeterminowana, że wszystko musi być dobrze z dzieciątkiem bo ono dane jest mi po to bym już nigdy nie była sama 👩‍👧
 
Do góry