reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Mój syn poszedl jak mial 14 miesięcy. W tym żłobku nie bylo adaptacji i u nas byl dramat. Wydzwanialy do mnie po pół godzinie, zebym po niego przyszla, bo placze ciągle. Był tylko kilka dni i zaraz zamknęli przez koronawirusa. Wypisalam go stamtąd i poszukalam inny, duuuzo bardziej oddalony, ale z adaptacją z rodzicem. Zapisalam go od września, ale teraz nie wiem jak wyjdzie, czy dam rade go wozic. A chciałabym bardzo, bo na pewno w koncu by mu sie spodobało.
Może to nie był żłobek dla Was. W moim widziałam że Panie się nie poddawały jak maluch płakał i po 2 tygodniach września dzieci chętnie biegły się bawić. Moje dziecko jeszcze nie kumało a takie 14 miesięczne przeżywa rozłąke którą musi kiedyś nastąpić. To zdrowy objaw :) Grunt to dobrze przygotowana kadra bo z tymi dziecięcymi emocjami trzeba sobie poradzić.
 
reklama
Mi generalnie mdłości troche przeszly. Ostatnie trzy dni wymiotowalam tylko raz, także mam nadzieję, ze powoli do.przodu. We wtorek prenatalne i czuje taka ekscytacje :D liczę na to, ze chociaz wstepnie plcie poznam :)

juz prenatalne?! Ale ten czas szybko leci! Mój lekarz powiedział ze poznam płeć na prenatalnych bo przy bliźniakach wybiera się ośrodki które maja certyfikaty i specjalne kwalifikacje na takie specjalistyczne badania u bliźniaków które są dużo bardziej zagrożone i ze tam wszystko będzie czarno na białym 🙈🙈
 
U mnie cały tydzień mdłości ... w sobotę h😊jak ręka odjął nawet obiad 2 daniowy zjadłam taki ze myślałam ze pęknę a dziś od nowa mdłości ... 🤦🏻‍♀️
 
baby nasluchalam sie was jak to wam przechodza dolegliwosci i tak sie ucieszylam wczoraj ze cyc mnie prawie nie boli.... i kurrrr za wczesnie. dzis ledwo dotknac. bola nawet jak chodze:baffled:
 
u mnie mdłości cały tydzień 24h na dobę, masakra. 😵 mam nadzieję, że jutro będzie lepiej, bo już w sumie końcówka 1 trymestru.

odliczam jak głupia do prenatalnych, jeszcze 2 tygodnie 🙈 masakra jakaś. muszę się czymś zająć, bo inaczej zacznę chodzić po ścianach 😆
 
Może to nie był żłobek dla Was. W moim widziałam że Panie się nie poddawały jak maluch płakał i po 2 tygodniach września dzieci chętnie biegły się bawić. Moje dziecko jeszcze nie kumało a takie 14 miesięczne przeżywa rozłąke którą musi kiedyś nastąpić. To zdrowy objaw :) Grunt to dobrze przygotowana kadra bo z tymi dziecięcymi emocjami trzeba sobie poradzić.
Niby żłobek z bardzo dobrymi opiniami, ale nam nie podpasowal. Dziewczyny narzekaly na moje dziecko, ze tak placzacego przypadku jeszcze nie miały itp. Z przyjemnością rozwiazalam umowe. W tym nowym żłobku zupełnie inne podejście i chcialabym bardzo, zeby tsm chodził, ale obawiam się, ze nie dam rady go wozic codziennie
juz prenatalne?! Ale ten czas szybko leci! Mój lekarz powiedział ze poznam płeć na prenatalnych bo przy bliźniakach wybiera się ośrodki które maja certyfikaty i specjalne kwalifikacje na takie specjalistyczne badania u bliźniaków które są dużo bardziej zagrożone i ze tam wszystko będzie czarno na białym 🙈🙈
Noo mi bardzo szybko leci ta ciąża. Już prenatalne, za chwilę koniec pierwszego trymestru i niedługo będziemy się umawiać na polowkowe :)
 
reklama
Do góry