reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dlaczego nie kapusty???
Ja jestem po wizycie w luxmed. Badania mam od razu zlecone do listopada.
Dostala skierowanie na krew i mocz oraz skierowanie na usg.
I znowu wizyta.
Będzie usg będzie zakładał dopoero kartę ciąży jak będą również wyniki .

Powiedział zeby unikać kotów, surowego i nie jeść kapusty. A jak ja kocham mloda kapustke :(
I zbadał mi rączka [emoji16] i powiedział że macica rozpulchniona i tylozgiecie
 
reklama
Myślę że pogoda też ma wpływ na nasze samopoczucie. Muszę wam się przyznać że inaczej się czuję niż w pierwszej ciąży no ale fakt byłam Młodsza 😁
A podobno nawet pare lat a różnice da sie odczuć...ja nie mam porównania. Miałam pewne wyobrażenia na temat tego wyjątkowego stanu, ale nie koniecznie mi sie pokrywają 😄 jak czytałam o pierwszych objawach ciąży to myslalam że wszystkie je będę miała a tutaj oprócz tego że czasami mnie mdli , brzuch chwilami rozboli (i oczywiście piersi bolą) to nic nie wskazuje na to że tworzy sie nowe zycie💕
 
No niby tak, ale i tak mnie przytłacza to, że nie mam na nic siły. No nic, przeczekam to, bo nie ma innego wyjścia 🙊
 
Staram się o tym nie myśleć, uskuteczniam dezynfekcję rąk i powierzchni... w pracy mam zamiar starać się zachowywać dystans i wierzyć w to, że wszystko będzie dobrze... najlepsze co teraz mogę zrobić dla tej kropeczki 🥰 to zapewnić jej spokój 🙃 Słuchajcie dziewczyny a czy któraś z Was była przed ciąża aktywna fizycznie? Odkąd się dowiedziałam to boję się biegać czy orbitrekować i powiem szczerze, że brakuje mi tego ? Jak się zapatrujecie na tę kwestię?
Ja przed ciąża biegałam prawie każdego dnia ale od kiedy zrobiłam test to zaczęłam spacerować.
 
Dziewczyny nie pisze żeby straszyć, ale tak się zastanawiam czy się boicie koronawirusa? Że np coś będzie nie tak i trzeba będzie się położyć na kilka dni do szpitala? Ja się obawiam
A Ja pracuje w szpitalu, dodam, że na SOR. I mogę Wam śmiało powiedzieć, że to co jest w rzeczywistości z tym koronawirusem to na pewno nie to co podają nam media. Nie martwcie się na zapas 😘😚
 
A Ja pracuje w szpitalu, dodam, że na SOR. I mogę Wam śmiało powiedzieć, że to co jest w rzeczywistości z tym koronawirusem to na pewno nie to co podają nam media. Nie martwcie się na zapas 😘😚
Kocia odebrałam Twoja wiadomość pocieszająco. Zdradzisz coś Więcej? Wiesz, ja Się obawiam bo mam mięśniaka który w poprzedniej ciąży przyczynił się do leżenia w szpitalu...
 
reklama
Do góry