reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Kobietki... Myślicie może już nad tym w jaki sposób bedziecie rodzic naturalnie czy cc? Ja juz sie zastanawiam, może to za wczesnie 🙈
Na pewno każdy myśli.. Mniej lub więcej.
Ja na pewno CC bym Chciała.
Przy pierwszym dziecku miałam próbę naturalnego porodu i dziękuję bardzo :)
 
reklama
Ja mam jutro USG jestem taka ciekawa czy usłyszę serduszko . Nie mogę doczekać się.
A słuchajcie mamuśki imiona wybrane ?
U nas dla chłopca prawdopodobnie Gabriel A córka Lilly
 
Dziewczyny polecicie aplikację ciążową z której korzystacie? Póki co zainstalowałam Asystenta Ciąży, ale średnio mi się podoba.
Ja mam preglife, ale szukam jeszcze jakiejś innej ☺️
Dzień dobry wszystkim, dziewczyny czy Wy spokojnie śpicie całą noc? Ja nie dość że budzę się co jakiś czas i idę pić i siusiu to o 3 koniec spania leżę i rozmyślam. Chyba z nerwów....
Ja się wcale nie budzę i fajnie mi się śpi. Współczuję trochę 🙄
Ja dzisiaj sie w koncu wyspalam. Chociaz jest 5.55 i juz jestem wyspana to pewnie w poludnie mnie dopadnie zmeczenie. Od ktorego tyg, dnia zaczely sie Wam mdlosci? Ja poki co nie mam, ale glodna jestem co chwilę ..
Też mnie to ciekawi 😉 jestem ciągle głodna
 
reklama
Ja mam jutro USG jestem taka ciekawa czy usłyszę serduszko . Nie mogę doczekać się.
A słuchajcie mamuśki imiona wybrane ?
U nas dla chłopca prawdopodobnie Gabriel A córka Lilly
O której masz wizytę?
Mamy zupełnie odmienne zdanie co do imion więc to nie będzie takie łatwe 😁😆
 
Do góry