reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Mogę spytać ile masz lat? :)
Ja wiem, że to nasza sprawa i nasza decyzja. Ale takie teksty zwyczajnie bolą i barfzo wkurzają. A ja jakoś ostatnio jestem tak nerwowa, że jak tylko się denerwuje to wybucham płaczem [emoji21]
Mam 27 lat to żadna tajemnica 1 dziecko urodziłam w wieku 18 lat, wiem że bolą bo w każdej rodzinie są tacy ludzie którzy nie potrafią chodzby udawać zadowolenia. A ty ile masz lat
 
Mialam dzis delikatne plamienie 😕 najpierw wylecial taki jakby glut brazowawy, pozniej delikatnie rozowe przy podtarciu sie 😕 chyba sie przesililam bo wykopywalam w ogrodzie cos 😕 teraz jest czysto..
Ja mam dokładnie to samo od tygodnia czasu taki gesty śluz zabarwiony krwią, ale z dzieckiem jest wszystko w porządku
 
Taki blender to fajna sprawa ;)
Dzisiaj wlecial koktajl z jabłka, pomarańczy i kiwi. Byl spoko. Wyciągnęłam w kilka sekund. Ale musze sie ogarnąć, bo jestem wieczne głodna. Czytałam ten poradnik ze strony 1000dni i 1 trymestrze 8 posiłków małych trzeba jeść. Musze pomyśleć i ustalic sobie godziny jedenia, bo inaczej za tydzień będę wielka jak dynia xD
 
Ja dla córki Blanka a dla syna Ignacy , oczywiście pewnie mi się zmieni jeszcze sto razy
Do mnie dzisiaj przemowilo imie Ignacy :) no ma w sobie cos. Jeszcze mi się podoba Hubert i Fabian i Czarek chodzi po głowie. Dla dziewczynki też typow duzo. Lidia, Iza, Julita, Irmina. To.poki co takie moje przemyślenia, z mężem jeszcze nie poruszamy tego tematu.
Mialam dzis delikatne plamienie 😕 najpierw wylecial taki jakby glut brazowawy, pozniej delikatnie rozowe przy podtarciu sie 😕 chyba sie przesililam bo wykopywalam w ogrodzie cos 😕 teraz jest czysto..
Chyba musisz przystopowac troche z ogrodem :) ja chwilowo straciłam wene, bo mi część pomidorow przymarzla :D
 
reklama
Do mnie dzisiaj przemowilo imie Ignacy :) no ma w sobie cos. Jeszcze mi się podoba Hubert i Fabian i Czarek chodzi po głowie. Dla dziewczynki też typow duzo. Lidia, Iza, Julita, Irmina. To.poki co takie moje przemyślenia, z mężem jeszcze nie poruszamy tego tematu.

Chyba musisz przystopowac troche z ogrodem :) ja chwilowo straciłam wene, bo mi część pomidorow przymarzla :D
Tzn z pewnoscia nie moge nic szarpac i przekopywac 🙄
 
Do góry