reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dzisiaj wlecial koktajl z jabłka, pomarańczy i kiwi. Byl spoko. Wyciągnęłam w kilka sekund. Ale musze sie ogarnąć, bo jestem wieczne głodna. Czytałam ten poradnik ze strony 1000dni i 1 trymestrze 8 posiłków małych trzeba jeść. Musze pomyśleć i ustalic sobie godziny jedenia, bo inaczej za tydzień będę wielka jak dynia xD
Zrob sobie ze szpinakiem i truskawkami i bananem ewentualnie dodaj troche maslanki czystej ❤pycha 💕
 
reklama
W ogóle patrzcie jaki ja mam bebzon 😅 z synem taki brzuch mialam jak na polowkowe szlam :D w spodniach nie moge sie dopiac, nawet dresy mnie cisna. Masakra jakas :D normalnie jestem prawie plaska, a tu taki sterczy dziad
IMG_20200523_194816.jpg
 
Ja też miałam nieco ponad normę, ale mi taki wynik blokował mi owulacje. Po 5 miesiącach poszlam do innego lekarza i tak juz biore cały czas. Do tego ja musiałam mieć wywołaną owulacje Clo i ovitrelle. Ona mi mówiła, ze pierwszy trymestr bede musiala brać Bromergon. Nie miałam kolorowo, ale z cudownym finałem 🤰
A to ja wcale też nie tak łatwo, też brałam clo tyle że na wzmocnienie owulacji (normalnie ciężko było zajść w ciążę), zaszłam w pierwszym cyklu z tym lekiem 😁
 
W ogóle patrzcie jaki ja mam bebzon [emoji28] z synem taki brzuch mialam jak na polowkowe szlam :D w spodniach nie moge sie dopiac, nawet dresy mnie cisna. Masakra jakas :D normalnie jestem prawie plaska, a tu taki sterczy dziad
Zobacz załącznik 1123767
Toż tam dwa człowieku rosną! (Jejuz mam nadzieję, że nie pomyliłam nicków[emoji87][emoji87][emoji87][emoji87][emoji87])[emoji173]
 
reklama
Dzisiaj wlecial koktajl z jabłka, pomarańczy i kiwi. Byl spoko. Wyciągnęłam w kilka sekund. Ale musze sie ogarnąć, bo jestem wieczne głodna. Czytałam ten poradnik ze strony 1000dni i 1 trymestrze 8 posiłków małych trzeba jeść. Musze pomyśleć i ustalic sobie godziny jedenia, bo inaczej za tydzień będę wielka jak dynia xD

O a tak mi się przypomniało, że dziś dostałam kolejną złotą radę, że nie wolno jeść pomarańczy, bo dziecko będzie miało uczulenie. 🤣 No... może jak 5kg dziennie wciągnę. Nigdzie nigdy nie widziałam takiej informacji.
 
Ostatnia edycja:
Do góry