reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

W pierwszym poście pod ankieta jest wszystko napisane. Korzystasz z forum na kompie czy w apce, bo niektóre dziewczyny nie mogły głosować przez aplikacje.



Wow niezle, ale bądź dobrej myśli.
U mnie to w ogóle nie słyszę żeby ktoś chorował. Moje koleżanki przecież takie narażone bo przez przychodnie masa ludzi się przewija a wszystkie zdrowe.
U mnie tez w aptece wszyscy zdrowi
Nie martw się, jak Twoje dziecko miałoby mieć takiego ojca, to lepiej że nie będzie go miało.... Będziesz kochać go za dwóch :-) no i całe życie przed Tobą, ułożysz sobie życie na nowo z kimś wartościowym :-)
Dokladnie tak.... ;(
Lepiej byc samej czasami...
Wiem,co mówie.....
 
reklama
Hej dziewczyny, mam pytanie ponieważ już mam mega załamkę[emoji17] a Wy juz jestescie w ciąży to moze ktoras z Was miala podobnie jak ja. Cykle mam 30 dni. Owulka potwierdzona monitoringiem 16dc. 23 dc wieczorem kłucie w podbrzuszu. Następnego dnia wieczorem plamka krwi takiej jasnej i delikatne pobolewanie brzucha. 24 dc delilatne plamienie. 26 i 27 dc bez plamien ale dalej pobolewanie brzucha jak na @. W nocy z 27dc na 28 dc mocniejszy bol brzucha i plamienie rano po siusianiu. Test.... ujemny. Czy ktoras miala podobie i okazalo sie ze cykl skonczyl sie pozytywnie?
Calkiem mozliwe,ze byla proba zagniezdzenia zarodka.Trzeba jutro rano pobrac krew na beta hcg,nie zazywajac rano zadnych lekow.
 
Pisałam Wam już że w lipcu zaczynamy remont łazienki, nie wiem jeszcze czy od początku czy od połowy, zależy od fachowca... Mąż mówi że przydałoby się im obiady gotować, że tak wypada... Masakra, przeraża mnie to 😱 dwóch budowlańców ma być, wiadomo że najlepiej jakby jakieś mięcho dostali... A ja nie mogę znieść widoku surowego mięsa 🙄 czarno to widzę...
Ale mnie denerwuje temat obiadów dla budowlańców... wiem, że tak się przyjęło ale za darmo nie pracują niech sobie przyniosą kanapki, ja w pracy obiadu nie dostaję 😅
 
Możemy sobie przybić piątkę , u mnie ojciec dziecka taki sam... Także się nie martw będziemy się razem wzajemnie wspierać, nie jesteś sama 😍❤ miłość dziecka Ci wszystko wynagrodzi tak jak i mi ❤
Kurde dziewczyny od samego czytania bardzo mi przykro, że Was coś takiego spotkało. Moja siostra w 9 miesiącu ciąży odchodziła od męża, który ją zdradzał w ostatnich miesiącach ciąży i mój siostrzeniec tylko raz w życiu widział ojca, gdy się urodził (ma 15 lat) i ów jegomość pofatygował się by go zapisać i to wszystko... widziałam od najmłodszych lat jak brakuje mu ojca i myślę, że faceci tego pokroju nie powinni być nazywani mężczyznami!!!
 
Kurde dziewczyny od samego czytania bardzo mi przykro, że Was coś takiego spotkało. Moja siostra w 9 miesiącu ciąży odchodziła od męża, który ją zdradzał w ostatnich miesiącach ciąży i mój siostrzeniec tylko raz w życiu widział ojca, gdy się urodził (ma 15 lat) i ów jegomość pofatygował się by go zapisać i to wszystko... widziałam od najmłodszych lat jak brakuje mu ojca i myślę, że faceci tego pokroju nie powinni być nazywani mężczyznami!!!

Masakra, współczuję wszystkim, które mają takie problemy.

Ja jestem zdania, że nic w naszym życiu nie jest pewne. To, że dziś mam męża i się dogadujemy nie znaczy, że za rok czy dziesięć nie będę samotną mamą. Dziewczyny to jest życie i na niektóre sprawy nie ma się wpływu.
Ja zawsze uważałam, że kobiety muszą być trochę egoistyczne, bo nie wiadomo co nas czeka.
Poza tym moja mama ma koleżankę, która po 60 urodzinach znalazła miłość i aż miło się na taką parę patrzy. My jesteśmy młode i na chodzie więc nie ma co się dołować, że to już koniec świata. Dacie wszystkie radę same czy z chłopem.
 
reklama
Do góry