reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Cześć kochana. Wczoraj w ogóle nie wchodziła. Muszę zaraz nadrobić wszystko co piszecie A sporo tego :)
Musialam odciąć się od myśli, wsiadłem w auto i pojechałam na cały dzień na Jezioro Białe. 3h jazdy ale warto było :)
Tak myślałam wchodzić do wody czy nie . Ale nie wytrzymałam musialam zanurzyc się. Gorąco jak cholera z powiem wam ciężkie to chowanie brzuszka w takim upale
 
Dziewczyny to moja pierwsza ciaza na takim etapie i mam pytanko: czy bolało Was w pachwinie? Mnie od wczorajszego wieczoru ciągnie coraz mocniej i kurcze nie wiem czy coś naciagnelam czy to normalne. Boli tylko z prawej strony. Aż ciężko nawet do wc dojść.
Spoko mnie co kilka dni ciągnie. Tylko, że z lewej 😊 brzuszki nam rosną i to normalne. Najgorzej jak szybko chce wstać, albo kichnę. Wczoraj to miałam najgorzej, bo ciągnęło nawet jak leżałam. 🤦🏻‍♀️
Niepokojące są tylko bóle jak ma okres z tym, że mocne 😊
 
Cześć kochana. Wczoraj w ogóle nie wchodziła. Muszę zaraz nadrobić wszystko co piszecie A sporo tego :)
Musialam odciąć się od myśli, wsiadłem w auto i pojechałam na cały dzień na Jezioro Białe. 3h jazdy ale warto było :)
Tak myślałam wchodzić do wody czy nie . Ale nie wytrzymałam musialam zanurzyc się. Gorąco jak cholera z powiem wam ciężkie to chowanie brzuszka w takim upale
O rany białe ❤️ moja ciocia mieszka nad samym jeziorem. Jak byłam małe każde wakacje tam spędzałam ❤️🥰
 
reklama
Czuję się nadzwyczaj dobrze. Z badań wyszło mi że mam niedoczynność tarczycy. To moja 4 ciaza. Mam dwie córki i syna.
Mi właśnie też wyszła niedoczynność, a jestem chuda i nigdy bym się o to nie podejrzewała... No i dobrze się czuje w tej ciąży, więc się zdziwiłam. Jaki masz wynik?
 
Do góry