reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Spoko mnie co kilka dni ciągnie. Tylko, że z lewej 😊 brzuszki nam rosną i to normalne. Najgorzej jak szybko chce wstać, albo kichnę. Wczoraj to miałam najgorzej, bo ciągnęło nawet jak leżałam. 🤦🏻‍♀️
Niepokojące są tylko bóle jak ma okres z tym, że mocne 😊
Po pierwsze dziękuję za odpowiedź ❤ no ja wlansie przez takie bóle miesiaczkowe mocne mam przykazane leżenie jak najdłużej i jak najwięcej- lekarz stwierdził że lozysko nie do końca się przykleilo, ale powiedział także że powinno się dokleic jeszcze do końca 1 trymestru. Tyle tylko że mam wypoczywać.
Nie ukrywam, że leżenie dla mnie jest ciężkie przy własnej działalnościnienejstes nauczona odpoczynku ;). Wczoraj miałam taki dzień że cały przeplakalam i znalazłam wtedy to forum. Może będzie lepiej... ;)
 
reklama
Mój lekarz przyjmuje popołudniu a jeszcze mąż zawsze chce być ze mną , więc czekam na niego 🙈 ale sama będę w pracy więc liczę, że szybko zleci.
mój niestety przez wirusa tylko z rana 😔 także niestety będę musiała iść sama, bo druga połówka nie weźmie wolnego, bo już brał w piątek na obronę 😔ale pewnie i tak by nie mógł ze mną wejść, doktor kazał mi przyjść w masce i o dziwo, w rękawiczkach.
ja pewnie wstanę o 6 i będę siedzieć w toalecie z nerwów 🤣 jeszcze pierwszy raz w życiu będę u faceta ginekologa.
 
A I zapomniałam wam powiedzieć. Ostatnio co bylam na usg mogłam wejść z partnerem :) Już luzuja widzę w większości wiec śmiało pytać lekarzy
 
Po pierwsze dziękuję za odpowiedź ❤ no ja wlansie przez takie bóle miesiaczkowe mocne mam przykazane leżenie jak najdłużej i jak najwięcej- lekarz stwierdził że lozysko nie do końca się przykleilo, ale powiedział także że powinno się dokleic jeszcze do końca 1 trymestru. Tyle tylko że mam wypoczywać.
Nie ukrywam, że leżenie dla mnie jest ciężkie przy własnej działalnościnienejstes nauczona odpoczynku ;). Wczoraj miałam taki dzień że cały przeplakalam i znalazłam wtedy to forum. Może będzie lepiej... ;)
Wiem co czujesz, ja 1,5 miesiąca leżałam z powodu krwiaka i tak samo mam własną działalność. No katorga dla mnie! Życzę zdrówka i szybkiego "chodzonego". 😘
 
Mi właśnie też wyszła niedoczynność, a jestem chuda i nigdy bym się o to nie podejrzewała... No i dobrze się czuje w tej ciąży, więc się zdziwiłam. Jaki masz wynik?
3,47 mialam. Przyjmuje euthyrox 25 i teraz w tym tygodniu będę sprawdzać czy pomaga a w poniedziałek za tydzień lekarz.
 
reklama
Do góry