reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Sporo ludzi , za obiad dla 3 osób piwo i dwa soki 70 zl wiec nie ma tragedii.
No ja weszłam do wody. Też nie znoszę cycków. Mój facet kazał mi schować cycki haha mówi masz takie duże ze nikt nie będzie na nie patrzył tylko ja haha.
Wcześniej nie mogłam chodzić z partnerem . Raz tylko pozwolili później nie. A teraz już mogłam normalnie.
 
reklama
A I zapomniałam wam powiedzieć. Ostatnio co bylam na usg mogłam wejść z partnerem :) Już luzuja widzę w większości wiec śmiało pytać lekarzy
Niewiem moze jestem dziwna ale po co ciagacie tych mezow na usg, rozumiem polowkowe, kiedy wszystko fajnie widac i mozna nawet plec zobacxyc ale teraz po co? Jakos dla mnie to dziwne[emoji16]
 
Niewiem moze jestem dziwna ale po co ciagacie tych mezow na usg, rozumiem polowkowe, kiedy wszystko fajnie widac i mozna nawet plec zobacxyc ale teraz po co? Jakos dla mnie to dziwne[emoji16]
No nie wiem co jest koleżanko dla Ciebie Dziwne. Mam źle wyniki pappy, partner się denerwuje ha również czeka nas amnio i to normalne że idziemy razem na badanie i rozmowę z lekarzem...
 
Niewiem moze jestem dziwna ale po co ciagacie tych mezow na usg, rozumiem polowkowe, kiedy wszystko fajnie widac i mozna nawet plec zobacxyc ale teraz po co? Jakos dla mnie to dziwne[emoji16]
Mój by chciał iść i zobaczyć jak się rusza małe na obrazie [emoji4] ja się cieszę za każdym razem na ten widok i myślę że jemu tak samo sprawiłby przyjemność [emoji4]
 
Ja lubię jak mój mąż jest obok mnie. Czuje się lepiej psychicznie. Jest moją ostoją spokoju. Na każdej wizycie jestem zdenerwowana i jak wychodzę z gabinetu nie pamiętam większości o czym rozmawiałam z lekarzem. Jak jest wszytsko ok to może faktycznie malo co widac ale nie tylko chodzi o widok. Jak są problemy to nie jest problem tylko kobiety ale też mężczyzny i powinien w niej uczestniczyć. Takie moje zdanie :-) ale kto co lubi. Ja wchodzę do gabinetu z mężem już od maja. Praktycznie od początku. Nie ma problemu. Wiadomo maseczka musi być i dezynfekcja rak.
 
Niewiem moze jestem dziwna ale po co ciagacie tych mezow na usg, rozumiem polowkowe, kiedy wszystko fajnie widac i mozna nawet plec zobacxyc ale teraz po co? Jakos dla mnie to dziwne[emoji16]
A ja mam tak jak Ty 😊 wielki stres związany z pierwszymi badaniami wolę przechodzić sama. Nigdy nie była jakaś wylewna i nie lubię jak ktoś widzi jak płaczę. Chciałabym chyba po prostu niektórych sytuacji zaoszczędzić innym i brać je na klatę sama.
Jak na połówkowym już wszystko jest stabilne i wszysyko ładnie widać to chętnie biorę partnera 😊
 
Niewiem moze jestem dziwna ale po co ciagacie tych mezow na usg, rozumiem polowkowe, kiedy wszystko fajnie widac i mozna nawet plec zobacxyc ale teraz po co? Jakos dla mnie to dziwne[emoji16]
Mój mąż na każde USG i na wizytą bez USG ze mną jeździ chyba że naprawdę nie może. W ten sposób w jakimś stopniu razem przeżywamy ciążę.
 
reklama
Dziewczyny która bierze acard 150 badz 75 ?
Powiedzcie mi z jakiego powodu wam został przepisany
Ja biorę Acard. Aktualnie 75, bo już odstawiam, ale przed zajściem brałam 150. Moja ginekolog twierdzi, że ułatwia zajście i utrzymanie ciąży. Ale miałam problem, żeby zajść i też dwa razy poroniłam, więc myślę, że miała jakąś swoją teorię.
 
Do góry