reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ogarniacie juz wyprawkę ? Nie ukrywam, ze ja juz dawno .... albo jestem za głupia albo za dużo wiem i jestem przerażona różnymi wyborami. Butelki antykolkowe czy zwykle, jakie kombinezony czy takie całe czy z nogami i rozmiar to chyba maksymalnie 56 ale sama nie wiem ... jeszcze wszystko to jest takie drogie, jakbym miała jedno to super bo wydaje np 250 i mam cały zestaw poscielki to do wózka to rożek ale 500 to juz boli a gdzie tam reszta 🤦🏼‍♀️😱
 
Ogarniacie juz wyprawkę ? Nie ukrywam, ze ja juz dawno .... albo jestem za głupia albo za dużo wiem i jestem przerażona różnymi wyborami. Butelki antykolkowe czy zwykle, jakie kombinezony czy takie całe czy z nogami i rozmiar to chyba maksymalnie 56 ale sama nie wiem ... jeszcze wszystko to jest takie drogie, jakbym miała jedno to super bo wydaje np 250 i mam cały zestaw poscielki to do wózka to rożek ale 500 to juz boli a gdzie tam reszta 🤦🏼‍♀️😱
Ja mam wszystko po córce, więc będę kupować takie drobniejsze rzeczy :) ale fakt faktem wydać na raz 500 zł to boli, może rozłóż sobie to na 2-3 miesiące??
 
Ja póki co zamówiłam regały do pokoiku. Troszkę ubranek mam od koleżanek wiec tylko muszę przejrzeć i jakieś znikome ilości dokupić. Pozostają grubsze tematy jak wózek, fotelik, łóżeczko. Ale tym mam zamiar zając się dopiero za miesiąc jak do końca wyremontuje pokój. Ja szukam okazji jeżeli chodzi o zakup wyprawki. Dużo znajomych wyzbywa się gratów po dzieciach i za czekoladki i kawę można upolować mało używany a nadal modny wózek, tak samo z łóżeczkiem :D generalnie to nie szaleje z ilością rzeczy. :)
 
Ja wózek będę miała nowy, łóżeczko kupi mi mama, więc mniejszy koszt. Z ubraniami czekam, bo nie wiem ile finalnie będzie mały ważył, ale raczej kupuje na 62
 
reklama
Ogarniacie juz wyprawkę ? Nie ukrywam, ze ja juz dawno .... albo jestem za głupia albo za dużo wiem i jestem przerażona różnymi wyborami. Butelki antykolkowe czy zwykle, jakie kombinezony czy takie całe czy z nogami i rozmiar to chyba maksymalnie 56 ale sama nie wiem ... jeszcze wszystko to jest takie drogie, jakbym miała jedno to super bo wydaje np 250 i mam cały zestaw poscielki to do wózka to rożek ale 500 to juz boli a gdzie tam reszta 🤦🏼‍♀️😱
Ja tak srednio cos kupilam,ale jeszcze nic takiego nie mam ani ubranek itp bede w szpitalu to bede zamawiac.
 
Do góry