reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Rodza duzo wczesniej teraz w środę koncze 34 i zaczynam 35 i oni ze teraz juz ok no to sorry kilka dni ..
Szpital zawsze patrzy na ukończone tygodnie dla nich jesteś obecnie w 33+5 i to nadal jest 33 tydzien w środę będziesz 34+0. Mam 2 dzieci wczesniakow i każdy dzień jest dla nich na wage zlota. W szpitalu na pewno wiedzą co robią.
 
Przechodzic ciagle ten bol to masakra a najgorzej jak znow cos w weekend bd bo tu nie ma gwarancji ile pociagnie a boli naprawdę mocno i szarpie cale krocze ciezko iść
Trzeba dać radę nosisz pod sercem dwoje dzieci i robisz to dla nich dla pocieszenia leżałam w szpitalu 4 tyg przed porodem i dałam radę bo to jest najważniejszy cel.
 
Trzeba dać radę nosisz pod sercem dwoje dzieci i robisz to dla nich dla pocieszenia leżałam w szpitalu 4 tyg przed porodem i dałam radę bo to jest najważniejszy cel.
A mialas juz dzieci w domu?.bo to tez jest różnica lekarze mowia ze jak beda mialy sie ur to beda i zadna sila tego nie zatrzyma.na ktg skurcze ciagle powtarzaja ja juz itak duzo sie nacierpialam i boje sie tez o nie moj organizm juz sie buntuje obciazeniem to 3 tez wcale tu nie pomaga
 
reklama
A mialas juz dzieci w domu?.bo to tez jest różnica lekarze mowia ze jak beda mialy sie ur to beda i zadna sila tego nie zatrzyma.na ktg skurcze ciagle powtarzaja ja juz itak duzo sie nacierpialam i boje sie tez o nie moj organizm juz sie buntuje obciazeniem to 3 tez wcale tu nie pomaga
Oczywiscie syna 4 latka w obydwuch ciążach spędziłam 4 tyg w szpitalu. Teraz leżałam 2 tyg z tą samą choroba co w poprzednich i zanosiło się że będę leżeć aż do rozwiązania zrobiłabym wszystko co mi każą dla dobra dziecka. Były dni że wyłam do poduszki ale się opanowałam bo stwierdziłam że wiedzą co robią.
 
Do góry