reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ja nic takiego nie miałam na myśli, nawet napisałam, że w jej sytuacji to inna sprawa. Mówiłam tylko o tym, że waga nie zawsze oznacza, że dzidziuś jest rozwinięty w 100%.
To absolutnie nie do Ciebie personalnie. Pojawiło się kilka/kilkanaście postów od różnych użytkowniczek typu "ale to jeszcze wczesniak", "36tc to ciągle wczesniak", "płuca nie rozwinięte" itd. Jak poród się zacznie to się zacznie i koniec. Lekarze podejmują decyzję, nie ona. Ja uważam, że jest bardzo dzielna zwłaszcza, że to nie jest zwykła ciaza bliźniacza. Dzieci z resztą nie ma co porównywać. Znam wczesniaka z 33tc, który sam oddychał od początku, znam takiego z 36tc, który ma rozne problemy z powodu wczesniactwa. Przykładów można mnożyć. Nie ma co wróżyć z magicznej kuli, jak się dziewczynki urodzą, to się okaże jaki jest ich stan.
 
reklama
Teraz będziemy co chwilę zaglądać i odświeżać i czekać na wiadomości.
@ness. A Ty jeszcze nie miałaś spotkania z anestezjologiem w sprawie znieczulenia co?
Nie. Ja jutro mam wizytę w Katowicach w tym szpitalu, czy mnie zakwalifikują do porodu, a potem dwa tyg przed CC będę miała konsultacje z ich anestezjologiem.
Zobaczę co mi powie, ale raczej nastawiam się na narkozę :/
 
Do góry