reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

My wczoraj byliśmy na wizycie i synek ma już 2200 :) tydzień 33 :) ponoć długie nogi będzie miał 😁 ciesze się, że nie szalałam z rozmiarem 56 😊😊
Jak tam Wasze wypraweczki? Już macie wszystko na cito? Ja jeszcze kompletuje i co mi się wydaje, że jestem już blisko końca to rodzi się nowa myśl, że nie mam jeszcze tego czy tamtego hihi 😁😀😆
Ja nadal nie mam kompletnie nic 🤣 wózek tylko i ubranka
 
reklama
My wczoraj byliśmy na wizycie i synek ma już 2200 :) tydzień 33 :) ponoć długie nogi będzie miał 😁 ciesze się, że nie szalałam z rozmiarem 56 😊😊
Jak tam Wasze wypraweczki? Już macie wszystko na cito? Ja jeszcze kompletuje i co mi się wydaje, że jestem już blisko końca to rodzi się nowa myśl, że nie mam jeszcze tego czy tamtego hihi 😁😀😆
U mnie dziś 31+4, mam już prawie wszystko. Współczuję listonoszowi, bo praktycznie codziennie miał coś dla mnie przez ostatnie tygodnie😬 znaczna większość zamawiałam on line. Aż mi bylo głupio otwierać drzwi 😅 Też czekam na długonogiego chłopca i praktycznie odpuściłam sobie ubranka w pierwszym rozmiarze, mam jedynie jakies pojedyncze w razie co. Ciekawa jestem ile mój waży, ale muszę poczekać do 11.12, bo wtedy mam USG:)
 
Dzień dobry dziewczyny.
Ja dzisiaj wizytuje, jestem podekscytowana jakby to miała być pierwsza wizyta [emoji1787]

Mnie brzuch boli większość ciąży, taka chyba moja uroda, ale już przywykłam, że tak to wygląda [emoji16]

Aga może jest cesarka wymęczona, z resztą nie dziwię jej się. Mam nadzieję, że jeszcze coś napiszę.
Też mam dzisiaj wizytę. O 18. I już w stresie. Z jednej strony się martwię, żeby nie przybrała za bardzo, bo ostatnio to dla nas centyli zabrakło [emoji2356] A z drugiej wiem, że to już czas gdzie ta pępowinowej dwunaczyniowa może spowodować, że dziecko przestaje rosnąć. Także w tą stronę też się boję, zwłaszcza że od 5 tygodni obwód brzucha mi się nie zwiększył ani o centymetr. No nic. Do 18 muszę wytrwać.. [emoji6]

A w ogóle dzisiaj się witam w 34+0 [emoji846]
 
Też mam dzisiaj wizytę. O 18. I już w stresie. Z jednej strony się martwię, żeby nie przybrała za bardzo, bo ostatnio to dla nas centyli zabrakło [emoji2356] A z drugiej wiem, że to już czas gdzie ta pępowinowej dwunaczyniowa może spowodować, że dziecko przestaje rosnąć. Także w tą stronę też się boję, zwłaszcza że od 5 tygodni obwód brzucha mi się nie zwiększył ani o centymetr. No nic. Do 18 muszę wytrwać.. [emoji6]

A w ogóle dzisiaj się witam w 34+0 [emoji846]
Ja mam obwód brzucha taki sam od jakiś 10 tygodni, a dziecko przybiera na wadze poprawnie, jest wręcz w górnych centylach jeśli chodzi o wagę.
 
Zazdrosze takich ładnych przyrostow. Ja od 2 tygodni jeżdżę do szpitala na ktg i przepływy. W poniedziałek idę znowu na usg. Ostatnio na 32+1 miała 1670g to dało 11 centyl. Maluszek mój walczy z tą hipotrofią i cały czas trzymam za nią kciuki. Choć w tym tyg ktg już było bez szału. Martwię się, że będę musiała wcześniej rodzić:(
 
reklama
Też mam dzisiaj wizytę. O 18. I już w stresie. Z jednej strony się martwię, żeby nie przybrała za bardzo, bo ostatnio to dla nas centyli zabrakło [emoji2356] A z drugiej wiem, że to już czas gdzie ta pępowinowej dwunaczyniowa może spowodować, że dziecko przestaje rosnąć. Także w tą stronę też się boję, zwłaszcza że od 5 tygodni obwód brzucha mi się nie zwiększył ani o centymetr. No nic. Do 18 muszę wytrwać.. [emoji6]

A w ogóle dzisiaj się witam w 34+0 [emoji846]
Mojemu od 16 TC brakuje centyli 😁😁 będzie dobrze, te pomiary tez nie zawsze są miarodajne. Masz jakieś częstsze wizyty przez tą pępowinę ?

Ja mam równo 32 TC :D
 
Do góry