reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Mi jeszcze brakuje kilku rzeczy, A co gorsza remonty pełną parą idą, A ja się boję, że już urodze jak wszystko w kurzu i rozkopane 😪

Ja mam wszystko w pudłach, wyprane i poprasowane, meble też stoją w kartonach, ale ojciec jakoś nie umie się wziąć za remont, więc też w takim zawieszeniu jestem.

Dziewczyny, no ja Was podziwiam za tą odwagę tu rozkopany remont a Wy w każdym momencie możecie rodzić. Też robiłam remont, własnymi siłami, długo nam to zajęło, trochę błedów zrobiliśmy, niedociągnięć ale jest. Trzeba tylko kilka dodatków dokupić, ale to bardziej brak weny.

No i powiem Wam najlepsze. Też mówiłam, że mam jeszcze czas, bo termin na połowę stycznia. A dzisiaj piszę do Was z małym już na rękach. Urodził się 3 tygodnie za wcześnie, ale wszystko z nim w prządku. :)
 
reklama
Moja to mam wrazenie, ze malo co spi 😁😁
Wiercioszek z niej straszny i bardzo sie wypina.
A slyszalam ze przed porodem dzieciaczki sie bardziej uaktywniaja ale ile w tym prawdy to nie wiem .
 
Dziewczyny, no ja Was podziwiam za tą odwagę tu rozkopany remont a Wy w każdym momencie możecie rodzić. Też robiłam remont, własnymi siłami, długo nam to zajęło, trochę błedów zrobiliśmy, niedociągnięć ale jest. Trzeba tylko kilka dodatków dokupić, ale to bardziej brak weny.

No i powiem Wam najlepsze. Też mówiłam, że mam jeszcze czas, bo termin na połowę stycznia. A dzisiaj piszę do Was z małym już na rękach. Urodził się 3 tygodnie za wcześnie, ale wszystko z nim w prządku. :)
Gratulacje 🥰 kiedy dokladnie urodzilas? Naturalnie? Opowiadaj 😁
 
Dziewczyny, no ja Was podziwiam za tą odwagę tu rozkopany remont a Wy w każdym momencie możecie rodzić. Też robiłam remont, własnymi siłami, długo nam to zajęło, trochę błedów zrobiliśmy, niedociągnięć ale jest. Trzeba tylko kilka dodatków dokupić, ale to bardziej brak weny.

No i powiem Wam najlepsze. Też mówiłam, że mam jeszcze czas, bo termin na połowę stycznia. A dzisiaj piszę do Was z małym już na rękach. Urodził się 3 tygodnie za wcześnie, ale wszystko z nim w prządku. :)
wow! gratulacjeee ;D
 
Dziewczyny, no ja Was podziwiam za tą odwagę tu rozkopany remont a Wy w każdym momencie możecie rodzić. Też robiłam remont, własnymi siłami, długo nam to zajęło, trochę błedów zrobiliśmy, niedociągnięć ale jest. Trzeba tylko kilka dodatków dokupić, ale to bardziej brak weny.

No i powiem Wam najlepsze. Też mówiłam, że mam jeszcze czas, bo termin na połowę stycznia. A dzisiaj piszę do Was z małym już na rękach. Urodził się 3 tygodnie za wcześnie, ale wszystko z nim w prządku. :)
U mnie tragedii nie ma, bo dom duży :) Ale faktycznie dziś mam 36+2 i lekarz mówi, że dobrze by było do 38tc dotrzymać chociaż 🙉 mała za mało przybrała niestety.. narazie do szpitala nie wysyla, ale kontrola za tydzień.
 
Dziewczyny, no ja Was podziwiam za tą odwagę tu rozkopany remont a Wy w każdym momencie możecie rodzić. Też robiłam remont, własnymi siłami, długo nam to zajęło, trochę błedów zrobiliśmy, niedociągnięć ale jest. Trzeba tylko kilka dodatków dokupić, ale to bardziej brak weny.

No i powiem Wam najlepsze. Też mówiłam, że mam jeszcze czas, bo termin na połowę stycznia. A dzisiaj piszę do Was z małym już na rękach. Urodził się 3 tygodnie za wcześnie, ale wszystko z nim w prządku. :)
Gratuluję ❤️
Wiesz ja niewiele mam w tej kwestii do powiedzenia, sama gładzi nie poloze, więc muszę być zdana na czyjąś łaskę.
 
Dziewczyny, miał dziś skan 35+4, bo w 32+6 brzuszek małego spadł w centylach z koło 80 do 45. Ważył 2077g. Dziś, 19 dni później 2896g i brzuszek nadrobił, znów koło 80 centyla, także mega się cieszę, wszystko w porządku. Ostatnio udało się Pani sonografce? (nie wiem jak to po polsku powiedziec😬 tej, co robi skany) uchwycić na monitorze stopę i mówi, że duża, aż zmierzyła i było 8cm. Dziś miałam ta sama śmieszna Panią, pamiętała mnie i mówi "choć zmierzymy dziś stopę" i wyszło 8.7cm! Mierzyłam stopy w śpioszkach, są na około 5-6cm..wrzucam zaraz pranie większych ubranek, bo chyba nie wejdzie w te mniejsze 😬 co myślicie? Mi się wydaje, że ta stopa jest gigantyczna, nie wiem czy to normalne.. Pani mówiła, ze nie ma się czym martwić, w końcu kość udowa jest w 99 centylu, więc też długa, no ale..
 
reklama
Do góry