reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Jestem po wizycie. Dziś 37+2. W ciągu tygodnia mała przybrała zaledwie 80g.. brzuszek ma o 3 tygodnie mniejszy. Poza tym wody, przeplywy, lozysko, ktg ok. Dostałam skierowanie do szpitala jakbym chciała się zgłosić. Poza tym szyjka miękka, 2cm rozwarcia i przy badaniu widoczny czop więc może samo zaskoczy.
Ile wyszła waga małej?
 
Tak, przyjmą ponieważ mam cukrzycę ciążową z insuliną. Więc muszą mi za tydzień wywołać poród.
Aaa rozumiem. To oby samo ruszyło:) No chyba, że wolisz wywolywac oxy.

Mnie dziś w nocy skurcze wybudzaly, ale nieregularne. Rano brązowawy ślad na wkladce. Ale biegam po schodach w kółko, obiad ugotowałam i zupełnie nic się nie dzieje. Nawet te z nocy ustały...
 
2600g. Więc w sumie waga donoszonego noworodka. Mimo wszystko 3 tygodnie mniejszy brzuszek to kiepsko.. obawiam się też, żeby się nie okazało jak z synem różnica z usg, A waga urodzeniowa-430g
U mnie mała też dużo mniejsza 2 tyg temu miała dopiero 2065kg dziś mam 36+1 wizyta za tydzień zobaczę ile przybrała czy chociaż te 2500kg ma
 
Aaa rozumiem. To oby samo ruszyło:) No chyba, że wolisz wywolywac oxy.

Mnie dziś w nocy skurcze wybudzaly, ale nieregularne. Rano brązowawy ślad na wkladce. Ale biegam po schodach w kółko, obiad ugotowałam i zupełnie nic się nie dzieje. Nawet te z nocy ustały...
Wolałabym jeszcze w tym tygodniu urodzić:) również nie oszczędzam się:) od jakiś 2ch godzin mam bóle w krzyżu i jestem poddenerwowana. Przed chwilą zrobiłam sobie kawy i wypadła mi z rąk 🙈 chyba coś się zaczyna dziać... No i te kłucia wciąż paraliżują przy chodzeniu
 
u mnie w końcu tez się cos ruszyło (termin mam na jutro). zaczęły się pierwsze skurcze przepowiadające.
o ile na początku się cieszyłam, tak teraz są tak mocne że nie mogę spać w nocy 🙈 jutro jade na ktg do szpitala
 
Wolałabym jeszcze w tym tygodniu urodzić:) również nie oszczędzam się:) od jakiś 2ch godzin mam bóle w krzyżu i jestem poddenerwowana. Przed chwilą zrobiłam sobie kawy i wypadła mi z rąk 🙈 chyba coś się zaczyna dziać... No i te kłucia wciąż paraliżują przy chodzeniu
Bole W krzyżu wczoraj miałam po wizycie Ale przeszły.. za to jak wstaje to czuje wszystko tak niskooo;) no i te klucia to samo

A i jakość spokojniejsza jestem niż w zeszłym tygodniu np. Za to mała kopie jak szalona, czkawke łapie po kilka razy na dzien 🤦‍♀️
 
reklama
Do góry