reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
@ness. A jak tam wam idzie z pieluchami wielorazowymi? Myślę czy nie zacząć używać
Bardzo dobrze, musiałam się ich nauczyć. Na początek polecam z firmy nappime, bo są małe i nie przeciekają, te z bobolider niby od 4 kg, ale są zdecydowanie za duże, myślę, że jak będzie miał z pół roku to będą idealne. Sugerowałam się siostrą, a jej córa w dniu porodu ważyła i mierzyła tyle co mój syn w 5 tygodniu 🤣
Tetre daje jako wkład i tylko jak jest potężna kupa to pobrudzi otulacz może ubranko, ale to i przy pampersach się zdarza.
Pieniądze zaoszczędzone, za 40 tetr zapłaciłam 120 zł + 3 otulacze 80 zł. Dostałam jeden z tej firmy nappime i będę dokupywała dwa otulacze, bo są świetne.
Na noc używam pampersów, bo małemu ostatnio wydłużył się sen, pada po 21 i wstaje o 2, przy wielo obudziłby się szybciej, bo czułby mokro, a ja muszę się w końcu wyspać, potem śpi do 5 i już zakładam wielo, więc zużywam dwa pampersy dziennie.
 
reklama
Do góry