reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Cześć dziewczyny! Mam pytanie do tych co jeszcze nie zaszczepiły swoich dzieci z przyczyn zdrowotnych. Co Wam mówią o rotawirusach? Bo podobno pierwszą dawkę można przyjąć do 12 tygodnia życia, jak się nie przyjmie to to szczepienie przepada
 
reklama
Dziewczyny, kilka dni temu pisałam o moich obawach odnośnie trzymania główki przez moją córkę. Dzisiaj ją biorę na rączki i głowa sztywna a na brzuszku chce leżeć cały dzień. Także miałyście racje, ale wizytę do neurologa mamy umówioną to i tak pójdziemy.
 
Dziewczyny ile ważą wasze maluchy?
Moja była dziś ważona i waga 5600g tydzień temu skończyła 2 msc. Urodzona z wagą 3160. Powiem szczerze, że jest dość sporo tego tluszczyku, a i lekarka dziś w żartach powiedziała, żeby się hamowała z tym jedzeniem.. no i teraz nie wiem. Niby nie chce panikować ale boje się, że się roztyje zbytnio i narobi problemów ze zdrowiem.. karmię piersia.
U nas podobnie było 3320 przy porodzie 2 miesiące 5700
 
Cześć dziewczyny! Mam pytanie do tych co jeszcze nie zaszczepiły swoich dzieci z przyczyn zdrowotnych. Co Wam mówią o rotawirusach? Bo podobno pierwszą dawkę można przyjąć do 12 tygodnia życia, jak się nie przyjmie to to szczepienie przepada
Tak samo mówiła u mnie pediatra. Córcia jest już po 1 dawce i musimy zaszczepić 2 dawkami jeszcze do końca czerwca bodajże.
Syna szczepilam też rotarixem jak jeszcze nie było refundowane i miał 2 dawki, ale też musielismy wyrobić się w czasie z tym.
 
Dziewczyny ile ważą wasze maluchy?
Moja była dziś ważona i waga 5600g tydzień temu skończyła 2 msc. Urodzona z wagą 3160. Powiem szczerze, że jest dość sporo tego tluszczyku, a i lekarka dziś w żartach powiedziała, żeby się hamowała z tym jedzeniem.. no i teraz nie wiem. Niby nie chce panikować ale boje się, że się roztyje zbytnio i narobi problemów ze zdrowiem.. karmię piersia.
Z 1 lutego wazyła 3410,wczoraj 4400.karmie piersią. Pierwszy miesiąc tylko 300 gram przybrała.
 
Dziewczyny, a kiedy wyciągacie wkładkę z fotelika? Młody ma w poniedziałek 11 tygodni i się zastanawiam czy to nie za szybko, ale we wkładce wystają już mu nóżki.
 
Używacie monitora oddechu? Ja się chyba w końcu zdecyduje, a mały pójdzie do swojego pokoju.
Ja używam chociaz mała czasami śpi z nami. Jednak spokojniejsza jestem jak śpi u siebie i jest ten monitor. Dziś np spala ze mną rano i obudziła mnie, bo nie mogła złapać oddechu :/ na szczęście wystarczyło ją podnieść i zaskoczyła.
 
reklama
Ja używam chociaz mała czasami śpi z nami. Jednak spokojniejsza jestem jak śpi u siebie i jest ten monitor. Dziś np spala ze mną rano i obudziła mnie, bo nie mogła złapać oddechu :/ na szczęście wystarczyło ją podnieść i zaskoczyła.
O matko chyba bym na zawał zeszła. Mały śpi ze mną i nigdy jeszcze takiego bezdechu nie złapał na szczęście. Często jej się to zdarza?
A jaki masz model ? Ja planuję wypożyczyć babysense 7. Kupiłam też wczoraj elektroniczna nianie, takie walkie-talkie w sumie, bo bez kamery.
 
Do góry