reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

No to teraz laski hit... byłam na USG bo miałam jakieś dziwne plamienia. Lekarka stwierdziła że to nie okres raczej bo za wcześnie i trzeba to zbadać. No i 4 miesiące po porodzie jestem znów w ciazy. Na razie wczesna ciaza ale dzisiaj zrobiłam test ciążowy i ją wykrylo. Mam iść na usg za tydzień znów i zobaczymy co z tego wyjdzie. Serduszka jeszcze nie było. Póki co mamy szoka z mężem. XD
Gratulacje[emoji8]
 
reklama
No to teraz laski hit... byłam na USG bo miałam jakieś dziwne plamienia. Lekarka stwierdziła że to nie okres raczej bo za wcześnie i trzeba to zbadać. No i 4 miesiące po porodzie jestem znów w ciazy. Na razie wczesna ciaza ale dzisiaj am test ciążowy i ją wykrylo. Mam iść na usg za tydzień znów i zobaczymy co z tego wyjdzie. Serduszka jeszcze nie było. Póki co mamy szoka z mężem. XD
Gratuluję
 
No to teraz laski hit... byłam na USG bo miałam jakieś dziwne plamienia. Lekarka stwierdziła że to nie okres raczej bo za wcześnie i trzeba to zbadać. No i 4 miesiące po porodzie jestem znów w ciazy. Na razie wczesna ciaza ale dzisiaj zrobiłam test ciążowy i ją wykrylo. Mam iść na usg za tydzień znów i zobaczymy co z tego wyjdzie. Serduszka jeszcze nie było. Póki co mamy szoka z mężem. XD
wow! gratulacje :)
 
Cześć dziewczyny!
Zaczęła już któraś z was rozszerzenie diety? Mała wkrótce skończy 4 miesiące i zastanawiam się czy już czy poczekać. Pediatra mówi, że zaleca się po 16tż, z drugiej strony na kp pieknie przybiera i nie ma takiej potrzeby żeby już wprowadzać. Córcia nigdy nie miała kolek, zaparć, nie ulewa praktycznie już od 2 miesięcy. Co myślicie?
 
Cześć dziewczyny!
Zaczęła już któraś z was rozszerzenie diety? Mała wkrótce skończy 4 miesiące i zastanawiam się czy już czy poczekać. Pediatra mówi, że zaleca się po 16tż, z drugiej strony na kp pieknie przybiera i nie ma takiej potrzeby żeby już wprowadzać. Córcia nigdy nie miała kolek, zaparć, nie ulewa praktycznie już od 2 miesięcy. Co myślicie?
Przy kp najlepiej czekać do 6 miesiąca. Ja czekam, nie ma co się spieszyć.
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Zaczęła już któraś z was rozszerzenie diety? Mała wkrótce skończy 4 miesiące i zastanawiam się czy już czy poczekać. Pediatra mówi, że zaleca się po 16tż, z drugiej strony na kp pieknie przybiera i nie ma takiej potrzeby żeby już wprowadzać. Córcia nigdy nie miała kolek, zaparć, nie ulewa praktycznie już od 2 miesięcy. Co myślicie?
Ja moze zacznę rozszerzać diete przed 6 miesiacem, ale to bardziej z konieczności niż chęci. Wracam do pracy jak syn będzie miał nieco ponad 8 miesięcy i do tego czasu chciałabym, żeby już swobodnie jadł inne jedzenie niż mleko, a wiem, że czasem zajmuje to trochę czasu zanim dziecko się przyzwyczai, dlatego myślę, że jakoś po 5 mz powoli zaczne rozszerzac.
 
Do góry