reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki kulinarnie!

reklama
Spaghetti z tuńczykiem
Składniki
- 2 puszki tuńczyka w oleju
- 25 dkg makaronu spaghetti
- 1-2 cebule
- 2 ząbki czosnku
- 2 łyżeczki parmezanu
- 250 ml śmietany 18% do zup i sosów
- vegeta
- sól
- pieprz



Makaron gotujemy na al dente. Na oleju z obu puszek podsmażamy cebulę i czosnek. Gdy cebula się zeszkli dokładamy tuńczyka i pół łyżeczki vegety. Podsmażamy 5-8 min. Zalewamy śmietaną i doprawiamy do smaku. Przed podaniem mieszamy z makaronem. Parmezanem posypujemy gdy całość wyląduje juz na talerzach.


Tylko ja robiłam z całej paczki makaronu i zwykłego żółtego sera,tuńczyka też miałam innego bo w kawałkach i w oleju słonecznikowym.Trzeba pamiętać aby do tego sosu śmietanę dodać juz na sam koniec zaraz przed podaniem bo się często ścina

Smacznego !
 
a ja sobie kupiłam w tesco maszyne do piecznie chleba i boooomba poporostu !
codziennie rano ciepły chlebek ! polecam !
sa też np w lidlu gotowe mieszanki na różne rodzaje chlebków - 1 opakowanie za 4 zł na 2 bochenki po 700 gram :-)
 
Koliberek wiesz co , póki co to mieszadło zostawało mi w maszynie, samo jakoś wylatywało z chleba i jest tylko taka kreseczka od niego póki co nie wyrwało mi pół chleba ;-)
wczoraj piekłam ciabate - chleb - pyyszny !
 
reklama
Do góry