reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki kulinarnie!

reklama
W poprzedniej ciąży moją jedyną zachcianką były pomarańcze. Tak sobie myślę, że to bardzo dziwne że się po tych kilku miesiącach w pomarańcze nie zamieniłam tyle kilo ich zjadłam;-)
 
ja w sumie mam sprawdzone wiejskie jajka ale nie powiedziane że jakiś paskudztwo się tam nie dostanie wiec nic surowego nie jem z mięs również :no:

a co do przepisów to moja skromna stronka coś tam dodaję ale w większości mi się nie chce :-D za to tą zapiekankę co dodałam przepis mogła bym jeść cały czas jutro pewnie zrobię hehe

W kuchni... - Onet.pl Blog
 
reklama
Mi teraz podchodzi to czego nie jadałam. Bardzo posmakowały mi owoce, słodycze ( których wogóle nie jadłam) . Poza tym totalny odrzut na mięso , które lubiłam. Nie mam żadnych pomysłów na obiad:) bo zawsze było jakieś mięcho:) Mi pasuje a mężuś się buntuje:) a ja nawet jakbym chciała mu jakiegoś kotlecika podsunąć to nawet nie jestem w stanie go zrobić brrrr:no:Pozdrawiam cieplutko:)
 
Do góry