reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki też mają hobby:)

reklama
Ja mam chopla na punkcie aniołów
o to jeden z nich który teraz wisi u mojej mamy:)
wielkość płótna: 50x70
IMAG0273.jpg

To jest obraz który kilka lat temu namalowałam dla mojego Ł.
wielkość 50x70
IMAG0275.jpg

Skrzynka która malowałam kilka dni temu
IMAG0276.jpg

a to już decoupage:)
IMAG0280.jpg
 
ja malowac/rysowac nigdy nie umialam a zajecia z plastyki to byla jakas katorga, wiec zawsze podziwiam jak ktos maluje, bo ja tych zdolnosci nie mam:-D naprawde ladne obrazki robisz, Asteria

ja tam roznymi glupotami zajmuje sie w czasie wolnym o ile go mam,
od jakiegos czasu drutami

tak wygladala informacja dla meza o tym, ze zostal tata

DSC09509.jpg
 
Asteria
wow cudownie malujesz:-) chciałabym tak... co prawda tez rysuje tak dla siebie... ale teraz to nawet wstyd to wam pokazywać!:-)
Livastrid
kiedys mama mnie uczyla robic na drutach.:-)
mialam zamiar zrobic szalik dla mojego psa:-) bo zima akurat byłą, ale przy końcówce coś mi się poplątało i sprułam:-)
 
wow Asteria
ja mam dwie lewe rece do malowania

mam zamiar zacząc zabawę ze scrapbookingiem jesli ktoras juz w tym siedziala badz siedzi to mam pytanie o zestaw startowy co musze miec zeby ruszyc bo w necie jakos nie moge się polapac...?

moim hobby do niedawna był sport i podroze i jezyki obce. Uwielbiam sie uczyc hiszpanskiego :)
 
Wow, Asteria, super! Gratuluję talentu!

Livastrid, ja też troszkę dziergam. Na drutach rzadko, częściej jakieś hafciki, czasem szydełko. Generalnie mam sto rzeczy zaczętych, a trudno mi cokolwiek skończyć :)
Zaczęłam nawet bloga, ale jak widać po ilości wpisów, kiepsko u mnie z systematycznością :D
dziergane po godzinach

Teraz na tapecie są dwa śliczne króliczki, które staną się obrazkiem do pokoiku Maleństwa. Na pewno się pochwalę jak skończę!
 
reklama
ja jestem Pola ulomna do szydelka a niedokonczona para skarpetek lezy w kacie od 2 lat:-D po cyklu szalikow i kocykow narobilam tone czapeczek i bucikow dla malej. Teraz robie gasienice, ale jakos kolory mi nie odpowiadaja i chyba ja spruje. W szufladzie mam tone rozpoczetych robotek:tak:ciezko znalezc czas na wszystko

a kroliczkami sie pochwal jak skonczysz:-)
 
Do góry