reklama

Styczniówki też mają hobby:)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2012' rozpoczęty przez Asteria, 17 Lipiec 2011.

1. Asteria

Asteria Wdrożona(y)

no to co robicie dziewczyny?

2. Asteria

Asteria Wdrożona(y)

Ja mam chopla na punkcie aniołów
    o to jeden z nich który teraz wisi u mojej mamy:)
    wielkość płótna: 50x70
    IMAG0273.jpg

To jest obraz który kilka lat temu namalowałam dla mojego Ł.
    wielkość 50x70
    IMAG0275.jpg

Skrzynka która malowałam kilka dni temu
    IMAG0276.jpg

a to już decoupage:)
    IMAG0280.jpg

3. reklama
  4. Alka1106

Alka1106 Fanka BB :)

pięknie Asteria - ja niestety nie mam żadnych zdolności artystycznych :(

5. livastrid

livastrid 2010 & 2012

ja malowac/rysowac nigdy nie umialam a zajecia z plastyki to byla jakas katorga, wiec zawsze podziwiam jak ktos maluje, bo ja tych zdolnosci nie mam:-D naprawde ladne obrazki robisz, Asteria

ja tam roznymi glupotami zajmuje sie w czasie wolnym o ile go mam,
    od jakiegos czasu drutami

tak wygladala informacja dla meza o tym, ze zostal tata

DSC09509.jpg

6. Vileyka

Vileyka Fanka BB :)

ja kiedyś przed pierwszą ciążą robiłam pare rzeczy w życiu a teraz to już nic nie robie :)

7. Mami91

Mami91 Fanka BB :)

Asteria
    wow cudownie malujesz:-) chciałabym tak... co prawda tez rysuje tak dla siebie... ale teraz to nawet wstyd to wam pokazywać!:-)
    Livastrid
    kiedys mama mnie uczyla robic na drutach.:-)
    mialam zamiar zrobic szalik dla mojego psa:-) bo zima akurat byłą, ale przy końcówce coś mi się poplątało i sprułam:-)

8. Marciaa

Marciaa Mamma 04.2010 i 02.2012

wow Asteria
    ja mam dwie lewe rece do malowania

mam zamiar zacząc zabawę ze scrapbookingiem jesli ktoras juz w tym siedziala badz siedzi to mam pytanie o zestaw startowy co musze miec zeby ruszyc bo w necie jakos nie moge się polapac...?

moim hobby do niedawna był sport i podroze i jezyki obce. Uwielbiam sie uczyc hiszpanskiego :)

9. livastrid

livastrid 2010 & 2012

ja wlasniepare dni temu, po tym jak zabieralam sie od 4 miesiecy, kupilam sobie ksiazke , bo postanowilam sie troche go pouczyc:-)

10. reklama
  11. PolaNegri

PolaNegri Fanka BB :)

Wow, Asteria, super! Gratuluję talentu!

Livastrid, ja też troszkę dziergam. Na drutach rzadko, częściej jakieś hafciki, czasem szydełko. Generalnie mam sto rzeczy zaczętych, a trudno mi cokolwiek skończyć :)
    Zaczęłam nawet bloga, ale jak widać po ilości wpisów, kiepsko u mnie z systematycznością :D
    dziergane po godzinach

Teraz na tapecie są dwa śliczne króliczki, które staną się obrazkiem do pokoiku Maleństwa. Na pewno się pochwalę jak skończę!

12. livastrid

livastrid 2010 & 2012

ja jestem Pola ulomna do szydelka a niedokonczona para skarpetek lezy w kacie od 2 lat:-D po cyklu szalikow i kocykow narobilam tone czapeczek i bucikow dla malej. Teraz robie gasienice, ale jakos kolory mi nie odpowiadaja i chyba ja spruje. W szufladzie mam tone rozpoczetych robotek:tak:ciezko znalezc czas na wszystko

a kroliczkami sie pochwal jak skonczysz:-)

Poleć forum