reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki też mają hobby:)

reklama
nie ma co mowic, czasu tyle mam, ze od momentu gdy watek wyladowal poza pierwsza strona nie spojrzalam do niego...
a teraz czasu mam jeszcze mniej:-D

Mami, rozumiem, ze Emilia bedzie miala w pokoiku pelno ladnych mamusiowych malowidel:tak:

Pola
kocyk pamietam, wszak sama zaczelam nawet robic w grudniu, tylko, ze w kolorze blue. Zrobilam 4 misie i teraz lezy w kacie szufladowym, wiec doczekal sie gorszych czasow niz bycie waleczkiem;-)

Wyszedl Ci przeslicznie, naprawde ladnie wyglada a Pola pewnie kiedys Ci za niego uroczo podziekuje:tak:
 
Jak Wam się podobają przyznane w tym roku Oscary ;p Jestem mega rozczarowana ;/ Ale zawsze tak mam po Oscarach. Cieszy mnie tylko Rozstanie, drugoplanowy żeński i drugoplanowy męski. Co za bryndza. Widziała, któraś z Was artystę? Naprawde to takie arcydzieło? W ogóle mi się nie chce tego oglądać, ani Hugo. Jakoś nie moja tematyka. Ale może się mylę. Tak czy inaczej nie podobają mi się;/
 
Dziewczyny, biję się w pierś, ale nie zaglądam na bb. Trochę bardziej udzielam się na Facebooku w zamkniętej grupie BB. Sporo nas tam, ale wielu stycznióweczek brakuje. Może dacie się namówić? :)

Ale ja nie o tym. Zapraszam na mojego bloga dziergane po godzinach
Dzieciowo się tam ostatnio zrobiło. Czapeczki zaczęłam produkować. Najpierw dla Polci, a połechtana komentarzami dziewczyn, ośmieliłam się robić takie czapeczki NA ZAMÓWIENIE. Pierwsze już jutro powędrują do styczniowego maleństwa.
W ramach macania terenu i trochę promocji każda czapeczka zamówiona przez Styczniówkę 2012 do 10 marca to tylko 20 PLN plus koszty przesyłki! Czapusie do obejrzenia na blogu!

A kontakt do mnie: e.glowa@wp.pl
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry