reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki też mają hobby:)

reklama
LIV - no i zżera mnie zazdrość!!!! zazdroszczę talentu, zazdroszczę czapeczki i zazdroszczę chęci. Może byś tak na sprzedaż zaczęła :tak:... i na e-bay lub na allegro wystawiła- jedną klientkę już masz.:-)
 
a ja sie pochwale ze ostatnio wrocilam do rysowania i cos tam nabazgralam,i mi sie znudzilo juz nie mam inwencji tworczej zaczynam i nie koncze bo... bo mi sie nie podoba i koncze :-)
a i nie wygodnie mi sie siedzi hihi:-)

moze pozneij okaze swe arcydziela:-)
 
Liv, faktycznie - kolejna para skarpetek już gotowa. I nie tylko :) Wszystko oczywiście udokumentowane na dziergane po godzinach

Mami, wstaw fotki koniecznie :)

Vileyka, wow - pianino? Super! Ja się zastanawiałam, czy nie zażyczyć sobie cyfrowego pianina na trzydziestkowy prezent, ale dobrze że się nie zdecydowałam - nie wiem gdzie by się teraz zmieściło :) Też nie grałam już 10 lat, czasem tylko jak u rodziców jestem to coś brzdąknę...
 
iga sukieneczke widzialam w innym watku, ale juz nie pamietam jakim:-p ale jest sliczna:-) dla mnie szydelko to czarna magia i sluzy mi tylko do naprawiania tego, co zepsulam na drutach, albo do wykonczen:-D

Mami
bys pokazala co tam marzesz:happy:

Vileyka i jak tu corka ma byc niemuzykalna:-D

Pola
no widzialam, pewnie dlatego nie udzielasz sie na bb:-p cierpliwosc pierwsza klasa:tak:i widac, ze zima idzie a komplecik ma swietne kolorki;-)

e ani mi sie sni cos robic na akord, jestem niecierpliwa, niesumienna, leniwa...robiaca tysiac rzeczy na raz:-D

ale moge w koncu pokazac zdjecie meza w czapie bo dal sie podejsc, chcial sam foto na fb:-Dwyobrazacie sobie - on naprawde chodzi w tej czapie:-D:-D:-D:-D
gres.jpg
 
reklama
Do góry