reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

reklama
Hej dziewczyny,

Dopiero mam chwilkę, aby opisać dzisiejszą wizytę.
Najpierw była wizyta u mojej pani ginekolog prowadzącej moją ciążę.
Synuś waży: 3725gram. I problem z wysokim ciśnieniem odnotowała, 4 razy mierzyła i dała skierowanie do szpitala.
Więc z mężem w auto i do szpitala.
Podłączyli mnie pod KTG, mały tak szalał, że dopiero 3 zapis był poprawnie zapisany....hehe.
Pan doktor poprosił mnie na badanie dopochwowe i opisał tak:
Stan ogólny dobry, obserwacja w kierunku nadciśnienia tętniczego, w domku 3 razy dziennie mam mierzyć ciśnienie.
Rozwarcie na: 1,5cm. Główka lekko przyparta do wchodu miednicy, część pochwowa skrócona w 50%, zlecono w dniu jutrzejszym KTG, więc kolejna wycieczka do szpitala, oraz badanie ogólne moczu powtórzyć.
Więc nie wiem sama na czym stoję. Na jutro termin porodu wg miesiączki i USG...i zalecenie mam duuużo sprzątać, chodzić, nie leżeć. Więc czekamy na rozwój sytuacji. To na tyle :)
 
Biłka Kontrola moczu pewnie by sprawdzić czy jest w nim białko ;) Mi ciśnienie też skoczyło na koniec, a Marcelek jak napiera główką na ujście to chce już na drugą stronę ;) jeśli masz siłę polecam spacery, a nie sprzątanie, bo na spacerze dotlenisz i siebie i maluszka, a przy sprzątaniu to wiadomo się zasapiesz, a nie dotlenisz :p Także czekamy na rozwój sytuacji, bo jak już szyjka skrócona i rozwarcie się robi, to może jednak w styczniu się wyrobisz ;)
 
Bilka powodzenia, wkoncu sie doczekasz, ja nawet po dwoch masazach szyjki nie chcialam urodzic za szybko.
Przez to wszystko nie mialam nawet weny pisac na forum, gratuluje wszystkim ktore juz urodzily i trzymam kciuki za reszte.
Szczescie przeogromne.Pozdrawiam
 
reklama
reklama
Do góry