reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

Ja palnuję iść na pierwszą wyzytę w 6 tygodniu, tylko ze na razie nie mogę się zdecydować na lekarza bo bardziej bym chciała do takiej babki sympatycznej ale jeśli coś będzie nie tak to wyląduję w takim szpitalu w którym bym nie chciała....a jak pójdę do gina z poprzedniej ciąży to on jest ordynatorem oddziału patologii ciąży dobrego szpitala....ale babka jest fajniejsza:-D
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Wczoraj byłam na wizycie u gina. Pani doktor mnie pocieszyła, że nie mam się martwić, że wszystko jest w porządku. Co prawda serduszka jeszcze nie ma ale to za wcześnie i nawet na to nie liczyłam. Jest pęcherzyk z zarodkiem, ma 3,17 mm:) Dostałam skierowanie na badania. Przewidywany termin porodu: z owulacji 12 stycznia a z usg 14 stycznia. Następna wizyta 14 czerwca.
 
Hej,
ja też byłam dzisiaj na wizycie, ale na USG nic nie wykazało. Mam podejść we wtorek na ponowne USG, ale o ile nie dostanę miesiączki, to pójdę w czwartek.
 
Gizmowa, wychodzi że dzisiaj jest 4 tydzień i 6 dzień. Ogólnie lekarz powiedział że ciąża raczej jest, ale na 100% nie umie nic powiedzieć.
 
Na tym etapie może raczej tylko starać się wyczuć, sprawdzić powiększoną macicę. Będzie dobrze, lepiej poczekać jeszcze z 2-3 tygodnie. :)
 
Kochane melduję wizytkę:

Otóż jest fasoleczka: 1,5 cm:)
Serduszko biło jak szalone no i było widać zawiązki rączek, nóżek i oczko, później wrzucę foto:)
Ściskam
 
Hej
Ja na pierwszej wizycie byłam tydzień temu w poniedziałek. Był pęcherzyk ciążowy. Mam zrobić mocz morfologie i TSH bo mam troszkę powiększone. Olka* jesteśmy w tym samym tygodniu :) Za tydzień mam kolejną wizytę i mam nadzieję że będzie biło serduszko :)
 
reklama
Milusia to super wiesci ;) a przypomnij wymiotujesz, albo masz mdlosci? czy narazie te atrakcje Cię omijaja? przepisal Ci juz jakies badania? kiedy kolejna wizyta? aaa i usg przezpochwowe cz normalne?

Abby mysle ze za tydzien juz powinno byc widac serducho ;)
 
Do góry