reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

Dziś miałam badanie ktg i nawet miałam regularne skurcze co 10 minut, które mógł mój kaszel powodować. Na szczęście wszystko się uciszyło jak na razie, ale może się rozkręcić o każdej porze.
 
reklama
Witam
Jestem po wizycie u ginia. Nic się nie zanosi na poród!!! Szyjka zamknięta, twarda, wód dużo, łożysko jeszcze młode. Mały już tak dużo nie przytył, waży 3800 (oczywiście +/- 350g). Pytałam kiedy mam się zgłosić do szpitala, jeśli nie urodzę do niedzieli. A więc mam zgłosić się 31.01 w czwartek i już mnie do porodu nie wypuszczą. Wiec mam parę dni na wyleczenie przeziębienia.
 
dzien dobry bylam dzis u mojego gin, wiec rozwarcie 1cm mały ok , podlaczyl pod ktg skurcze są ,dzwonil na porodowke czy sa miejsca bo chcial mnie polozyc dzis na obserwacje ale jest obloznona , zapisał mnie na srode jak bym nie urodzila , na wywołanie.
Wiec czekamy
 
flamandka jestesmy tyle samo dni po terminie Zobaczymy co mi moj gin powie we wtorek Pewnie tez wywolywanie Kurcze boje sie tego

Trzymam kciuki za Ciebie oby szybko poszlo
 
reklama
Do góry