reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

reklama
Clue, Martinek - pewnikiem jesteście już PO!!!:-D
Piszcie szybko, Szczęściary!
Jeśli chodzi o niedzielkę - Obaj moi chłopcy urodzeni w niedzielę - leniuchy straszne :-). I długo po terminie - i macie rację dziewczyny - oczekiwanie jest POTWORNE.

Ja byłam wczoraj na USG i będzie cc około 3.1...

Udanych wizyt w tym tygodniu, Babeczki!
 
Martinek, Clue kciuki mocno zacisniete. Zameldujcie sie , a po powrocie do domu pochwalcie sie fotka dzieciaczkow. A moze by tak watek na zdjecia zalozyc, ale taki jak smsy ze szpitala bez komentarzy zeby nie zasmiecic, co Wy na to?

Kciuki mocno zacisniete
Zobacz załącznik 523723
 
Ja mam pytanko - mam nadzieję, że w odpowiednim wątku. Dziewczyny, które macie mieć cc. Jakie miałyście, lub macie wskazania lekarskie ku temu. Czy macie jakieś zaświadczenia od lekarza prowadzącego ciążę o tym, że ma być cc, czy może od specjalisty? Ja dalej nie wiem jak będę rodzić. Niby prowadząca gin. (niestety nie chodzę prywatnie) nie widzi zastrzeżeń, zeby rodzić naturalnie, ale obawiam się, bo troszkę tego u mnie jest: cukrzyca ciążowa, arytmia, nadciśnienie przed ciążą i w trakcie.
 
ja mam mieć cc 27 grudnia- wskazanie: cc w grudniu 2011 (ryzyko rozejścia się rany z przed roku więc istnieje bo poprzednia cesarka dokładnie rok temu była). Wówczas było dziecko z pętlami pępowiny na szyi, brak postępu porodu, 40 godzin od odejścia wód a rozwarcie na 1cm mimo skurczy i podania okxytocyny, poza tym nieprawidłowe ktg od kilku dni...
 
reklama
Mari88 - czy dzidzia wyszła z tego obronną ręką?

Asia1313 - nie wiem, czy Ci pomogę, mam cc, bo poprzednio miałam i wybrałam sobie lekarza do prowadzenia, który mi ją zrobi sam w szpitalu.
Wprawdzie szpital kliniczny kazał mi po pierwszej cc rodzić sn, ale nie wyszło i było tylko "drogami natury", bo musieli użyć Vacuma. A jak ten lekarz się dowiedział, powiedział, że Kliniczny, to se może ryzykować, a on by tego nie zrobi. Dlatego będzie CC.
Ale myślę, że masz dość mocne argumenty na cc, bo dla mnie to dziwne, że z wysokim ciśnieniem można rodzić... Ja bym jeszcze podpytała innego gin...
 
Do góry