reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stycznosc ze srodkami chemicznymi w ciązy!!!

Witam, jestem obecnie w połowie 20tc., ostatnio mój mąż kupił jakiś proszek do zmywarki który nie dość że nie umył naczyń to do tego jeszcze pozostawił biały osad, który bardzo trudno zmyć. Muszę jutro wyczyścić wszystkie naczynia ze zmywarki, będę robiła to oczywiście w rekawiczkach ( tych cienkich). Zastanawiam się czy ten środek nie przeniknie przez rekawiczki i czy nie zaszkodzi mojemu dzidziusiowi.
 
reklama
Nie nie przeniknie
A jeżeli masz wątpliwości to kup sobie grube rękawiczki takie do szorowania kibelka.
A poza tym możesz poprosic męża, żeby zrobił to za Ciebie......w ciąży pewnie nie odmówi i wykona tak niemęskie zadanie jakim jest mycie naczyń;-):tak:
I nie panikuj.......to tylko środek do mycia naczyń:-)
 
Ostatnia edycja:
mi sie wydaje że nie nalezy panikować z powodu ciązy ale oczywiscie w miare rozsądku unikać wdychania szkodliwych substancji i używac rękawiczek w pracach domowych.....ja robie wszystko w domku ostatnio nawet kwiatki przesadzałam i spotkałam sie ze zdziwieniem kilku osób że mogłam złapać teżca,ale przeciez rękawiczki ,dobra ziemia i ogólne zachowanie higieny i nic sie nie stało....albo że ściane pomalowałam ale teraz te farby wogóle nie śmierdzą no chyba że olejne to wiadomo z dala....co mnie jeszcze rozśmieszyło-a zakaz malowania paznokci i zmywania zmywaczem-prosze nie popadajmy w paranoje hehe
 
Do góry