reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stylowa ciężarówka

megusek

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Kwiecień 2006
Postów
3 780
Ciąża to wyjątkowy czas.Przyszłe mamy chcą wyglądać pięknie i kobieco. Dysponujemy różną zasobnością portfela i nie każda chce wydawać dużo kasy na zakup ubrań na kilka ostatnich miesięcy ciąży. Co więc zrobić kiedy przyjdzie ten dzień kiedy nie dopniemy guzika w spodniach? Jak tanio i niebanalnie znaleźć na to sposoby? Poradzą Wam doświadczone mamy :-) A może pokażą też fotki ze swoimi pomysłami?

Ja polecam sklepy z odzieżą indyjską -tanie sukienki można w lecie nosić jako sukienki a potem jako tuniki na spodnie.
 
reklama
Ja bedac w ciazy dostalam brzucha dopiero na poczatku 7 miesiaca, schudlam bardzo duzo (12 kilo przez trzy miesiace ciazy)i w sumie z jdenj strony sie cieszylam a z drugiej nie bo ciaza byla moja wyczekiwana i chcialam chodzic we wszystkich laszkach ciazowych a w gruncie rzeczy mialam ich niewiele bo wchodzilam w ciuchy z przed ciazy jak mialam brzuch eee nie ciazowy ..Nosilam koszulki z lycra obciskajace brzuszke, unikalam raczej rzeczy bardzo luznych,wolalam sie chwalic brzuszkiem,przynajmniej niemusialam go wicagac hiih
Mikimauro pytanie do pasa , ja taki pas chce zakupic,mialas moze ten pas La belly? Bo ja nie wiem czy on sie rozciagnie do wiekszej kobitki takiej jak ja..nie wiem ktory kupic..a moze chcesz sie pozbyc tez swojego??
 
Mikimauro pytanie do pasa , ja taki pas chce zakupic,mialas moze ten pas La belly? Bo ja nie wiem czy on sie rozciagnie do wiekszej kobitki takiej jak ja..nie wiem ktory kupic..a moze chcesz sie pozbyc tez swojego??
Gastone, ja swój pas kupiłam prawie 4 lata temu, był czarny zwykły [ elastyczny] chyba nawet miał rozmiarówke:sorry:, ale nie pamiętam.Mój pas poszedł do wora na szmaty, był strasznie zniszczony, wyprany. Z racji że ja chodze na czarno , non stop go nosiłam, no i dwa brzuszkowania ze mna był ;-):-):tak:
 
Aha.Bo mnie sie strasznie podobaa te pasy La belly ale one maja mala rozmiarwoke.Ale poszukam czegos na necie,tego tyle teraz jest.Tylko ze te jako jedyne maja tez fajne nadruki,taki tez by sie jeden przydal.
 
Bry wieczor :D
Dziewczeta moje kochane, I need Your help. A mianowicie - moja ciezarna siostra szuka cytuje :sukienki ciążowej, takiej ciepłej na teraz... zebym mogła ją ubrać w Swieta i zebym nie wygladała w tym jak king kong..
I tu sie zaczynaja schody bo ja nie bardzo znam sklepy internetowe w Polandii... O sukienkach ciazowych nie wspomne bo ja caly czas w dresach chodzilam (podobnie jak wiekszosc Irlandek czyni:tak::-))
Pomozecie??

 
Bedac w ciazy staralam sie ubierac modnie do czasu az zabraklo mi ubran mojego rozmiaru w szafie na szczecie mialam maszyne i patrafilam cos uszyc uwiezcie ze nie wszystko musi byc kupione. Co wchodzilam do jakiegos sklepu zaczepialy mnie kobiety i sie pytaly gdzie kupilam nie wiezyly ze mozna uszyc takie sliczne bluzki. Pozdrawiam
ticker.php
 
reklama
ja znów uwielbiam dobrze wyglądać nie musi to być coś na topie ,ale musi mnie się podobać :tak:
Na dzisiejsza pogodę jaka mamy ubieram spodnie dla kobiet w ciąży jeansy i tunikę zakrywającą pośladki:tak: oczywiście obcasy tez ,ale wtedy jak mam ważne wyjście lub coś wypadnie ;-) czasem i materiałowe spodnie ciazowe :tak:latem znów uwielbiam sukienki bez nich nie umiem żyć :zawstydzona/y::-p
Sportowy strój tez lubię i często go nosze to tyle :tak:
 
Do góry